(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-11-22 10:49

SHERCO Trial

(Nr 2171466)
SHERCO Trial

Marka i model:

Sherco 2.5

Waga w kg (łączna):

75.00

Dystans: 811.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

250 €

ID firmy: 274942
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

22-11-2017, 12:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-22 do 2017-12-29

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 250 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to zwykle cenne ładunki, które wyglądają na na ogół ciężkie do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - aczkolwiek tylko pozornie. Należycie zamocowany jednoślad na pewno przetrzyma transport bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie motocykl przewożony. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą cztery liny mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są jedynie dwie, gdyż posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się motoru. Kluczowe jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się wypiąć podczas drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych autach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Warto jedynie pamiętać o elastycznych „obijakach” na ścianach pojazdu oraz między transportowanymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed jazdą opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy rozchlapać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają transportować motocykl lub skuter i zwykle nie zapełniają całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszelkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przewożony, a również, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tej czynności przykładowo deski jest ryzykowne i zagraża popsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można dostać dużo interesujących ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu maszyny dość często. Ceny za przewóz na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 PLN za kilometr. Zdarza się jednak trafić okazję i zapłacić sporo taniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma przewozowa może zabrać motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Castellón de la Plana / Castelló de la Plana, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Ponferrada, Hiszpania

Termin elastyczny