(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-24 19:03

Siano w balotach cala przyczepa plopp 12ton

(Nr 3007788)
Siano w balotach cala przyczepa plopp 12ton

Długość [m]:

12.5

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.2

Waga w kg (łączna):

12000.00

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1370.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Przewóz ładunku zamawiany na pełen samochód ciężarowy, interesuje zazwyczaj przedsiębiorstwa. Często zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Należy przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić parę głównych zagadnień.

            Po pierwsze, ustalamy metodę załadunku jak i wyładunku produktu. Jeśli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowektóre sprostają unieść jego wagę zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu rozładunku. W wypadku niedużych przedmiotów czy też produktów sypkich, warto określić, czy konieczna jest górna plandeka oraz czy do przewozu starczy odkryta naczepa. Jeśli chcemy przewieźć rośliny, produkty spożywcze, wówczas może okazać się potrzebne zastosowanie samochodu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz produktów łatwopalnych i niebezpiecznych wymaga posiadanie właściwych dokumentów, dodatkowo w przewozie zagranicznym, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi towaru, w niektórych krajach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po doprecyzowaniu swoich wymogów, najczęściej można natrafić przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do transportu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia dostanie korzystnych cen.

Adres i termin nadania

Białowieża, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hästveda, 280 23, Szwecja

Termin elastyczny