(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2018-05-25 12:41

siatka zbrojeniowa 3,4 t - 59 szt. wym. 2,15x5,0m temin: 04.06.2018 (Nr 2749572)

siatka zbrojeniowa 3,4 t - 59 szt. wym. 2,15x5,0m      temin: 04.06.2018

Długość [m]:

5.00

Szerokość [m]:

2.15

Wysokość [m]:

0.1

Waga w kg (łączna):

56.56

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

siatki zbrojeniowe pakowane po 20 szt.

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 85.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to wykorzystanie kawałka powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli dysponujemy do przewiezienia mniejszy ładunek, który nie potrzebuje zagospodarowania pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wówczas wybranie takiego typu kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest prawidłowe. 


Do samochodów ciężarowych wykorzystywanych w przewozie LTL zalicza się samochody, których ciężar przewyższa 3,5 tony i pozostałe pojazdy spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe , jak także samochody ciężarowe - kontenery, ciężarówki gatunek: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był przystosowany do przetransportowania naszych pakunków, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu kosztów przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – waga i wymiary. Warto również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały opakowane. Jeśli tak, trzeba opisać opakowanie. Ważna bywa także informacja w kwestii usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy przykładowo załadunek i rozładunek. Znaczącą daną może być także czas zrealizowania transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, meble, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeśli transport niepełnym samochodem ciężarowym nie wystarczy aby przetransportować nasz ładunek, można skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej nazywanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Mysłowice, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Racibórz, Polska

Termin elastyczny