(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Paczki Dodano: 2018-04-10 10:16

Siedzenie dwuosobowe składane do VW T4

(Nr 2567704)

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.55

Wysokość [m]:

0.55

Waga w kg (łączna):

25.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 201.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku zależy od jej gabarytów, ciężaru i od odcinka jaki ma przebyć paczka. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję przewozu przesyłki, opłaca się wystawić darmowe zlecenie w serwisie Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem można podać typ transportowanego pakunku – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy chcemy przewieźć przedmioty delikatne i tłukliwe. Takie wskazówki są wyjątkowo ważne, gdy planujemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, jedzenie czy inne przedmioty, których przewóz wymaga dodatkowej ostrożności. Przed tym zdecydujesz się na firmę transportową, upewnij się, czy firma dysponuje stosownym ubezpieczeniem.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu trzeba nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń warto wypchać fragmentami trocin, gazet lub kawałkami niepotrzebnego materiału. Bardzo delikatne paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia przesyłki?

    Kartony i pudełka możemy zakupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do najbliższego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i napisy, które mogą zwieść firmę transportową. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, żeby ochronić klapy kartonu. Na zewnątrz kartonu przymocujmy białą kartkę, na której spiszemy adres odbiorcy (czytelną czcionką).

Adres i termin nadania

Gostynin, 09-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Poznań, Polska

Termin elastyczny