(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Maszyny i urządzenia przemysłowe Dodano: 2018-01-04 14:59

sierra radial de mesa con brazo

(Nr 2255784)

Długość [m]:

1000

Szerokość [m]:

800

Wysokość [m]:

800

Waga w kg (łączna):

70.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1038.00 km

Informacje dodatkowe:

La sierra actualmente no está sobre pallet pero se puede meter.

Oferty od Przewoźników (0)

1999 €

ID firmy: 66092
oferta odrzucona

Szczegóły oferty:

Data oferty:

08-01-2018, 15:26

Załadunek możliwy w terminach:

od 2018-01-08 do 2018-02-11

Dostawa:

Po 5 dniach

Sposób transportu:

ciężarówka

oferta odrzucona

Za wysoka cena.

Opis oferty:

Witam serdecznie :) :) Jesteśmy zainteresowani transportem Państwa ładunku. Dysponujemy pojazdami od 1,5t do 24ton. Cena zawiera monitoring ładunku, przydzielony opiekun na czas obsługi zlecenia oraz ubezpieczenie ładunku - OCP oraz OCS(do 500tys euro) Załadunek i rozładunek po stronie zleceniodawcy. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług :) Jesteśmy licencjonowanym i certyfikowanym przewoźnikiem!! P.S jeśli nie odpisujemy to prosimy o akcepta i kontakt telefoniczny co przyspieszy i ułatwi dogranie ewentualnego transportu z naszymi sympatycznymi spedytorkami :) Pozdrawiam Gabrysia K.

Cena (zawiera VAT): 1999 €

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Industrial equipment

    Przewóz maszyn przemysłowych jest pojęciem szalenie ogólnym i względnie niełatwym przy realizacji. Wynika to w głównej mierze z gabarytów oraz wagi owych urządzeń, które w zależności od zastosowania istotnie się różnią, a są w stanie uzyskiwać szczególnie wielkie parametry. Do ich transportowania niejednokrotnie są niezbędne specjalistyczne wozy dopasowane do przewozu towarów przekraczających standardową wielkość. W wypadku takich transportów czasem obowiązkowe jest zezwolenie na przejazd. Przyda się przedyskutować tą sprawę z upatrzoną firmą przewozową, aby uniknąć zatrzymania sprzętu w trakcie jazdy przez stróże prawa. Gdy szukamy tego typu przewozu, warto wybrać giełdę przewozową, taką jak Clicktrans. Dzięki niej, do twojego zlecenia przewozu posiada wgląd bardzo dużo różnych przewoźników mających wszelkiej maści pojazdy, a poprzez metodę licytowania zleceń, można dostać bardzo tanią stawkę za transport. W sytuacji transportu maszyn za granicę, do Wielkiej Brytanii czy Niemiec, cena takiego zlecenia to blisko 1,28 zł/km. Jako że urządzenia takie jak kombajny, silosy czy inne pojazdy rolnicze lub budowlane, są towarami kosztownymi, lepiej więc wybierać przewoźników, którzy posiadają wykupioną polisę ubezpieczeniową dotyczącą transportowanego towaru.

Adres i termin nadania

Sewilla, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Sencelles, Hiszpania

Termin elastyczny