(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Rolnicze maszyny Dodano: 2018-02-24 14:23

Siewnik do buraków

(Nr 2411120)
Siewnik do buraków

Marka i model:

Rau

Długość [m]:

3

Szerokość [m]:

1.3

Wysokość [m]:

1.4

Waga w kg (łączna):

300.00

Budżet zlecenia [zł]:

250

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 592.00 km

Transport maszyn rolniczych

    Transport pojazdów rolniczych prawie zawsze jest transportem o wielkich gabarytach. Do pojazdów rolniczych wliczamy kombajny, kosiarki, młocarnie, rozsiewacze nawozów, snopowiązałki jak i dużo innych. Olbrzymie pojazdy uprawne są maszynami nienormatywnymi. Maszyny te nie mogą zwyczajnie przemieszczać się po jezdniach, gdyż ich wymiar przewyższa możliwe gabaryty przewidziane przez przepisy w kraju jak także w Europie. Trudność przedstawiać może także nacisk osi pojazdów rolniczych, który przekracza reguły możliwe dla większości tras.

Jak transportuje się urządzenia uprawne?

    Do przewozu urządzeń i pojazdów rolniczych zazwyczaj używa się przyczepy rodzaju jumbo i tele. Przewoźnicy oferujący transport maszyn rolniczych mają właściwie przysposobionymi lawetami, jakie mogą być w stanie przetransportować pojazdy rolnicze ważące do kilku ton, jak przykładowo młocarnie. Przewoźnik podejmujący się przewozu pojazdu rolniczego powinien specjalizować się w transporcie nienormatywnym, a jeszcze posiadać właściwe uprawnienia, sprzęt branżowy i doświadczenie. W przypadku, jeżeli maszyna przerasta możliwe zasady gabarytami lub ciężarem, potrzebne będzie dostanie specjalnego zezwolenia, a dodatkowo potrzebna będzie obecność pilota przy przewozie.

Koszt przewozu pojazdów rolniczych

    Cena transportu urządzenia rolniczego jest uzależniona od gabarytów, ciężaru i stanu urządzenia. Na wycenę przewozu wpływa także odległość między miejscem załadunku a miejscem wyładunku. Szczególnym elementem może być dodatkowo czas przewozu.

Adres i termin nadania

Piaseczno, 86-182, Polska

27 lut 2018

Adres i termin dostawy

Zagrodno, 59-516, Polska

28 lut 2018