(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-10-25 14:10

Sillón

(Nr 2113992)
Sillón

Długość [m]:

0.80

Szerokość [m]:

0.60

Wysokość [m]:

0.70

Waga w kg (łączna):

12.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 966.00 km

Informacje dodatkowe:

Sillón y reposa pies en Wallapop ¡Mira lo que acabo de encontrar en Wallapop! Sillón y reposa pies http://p.wallapop.com/i/38286307?_pid=wi&_uid=25180715&_me=s_android

Oferty od Przewoźników (0)

100 €

ID firmy: 605075
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

31-10-2017, 13:27

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-10-31 do 2017-11-02

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2017-11-02, 10:00

Opis oferty:

Con seguro de mercancías

Cena (zawiera VAT): 100 €

Wiadomości: (1)

Jesús S. (Zleceniodawca)
31-10-2017, 13:32
No me interesa. Gracias.
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy transport mebli, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia domu, powinno się zwrócić uwagę na parę spraw, gdyż uchybienia na etapie załatwiania transportu mogą kosztować nas bardzo dużo cierpliwości i pieniędzy. Kłopoty mogą rozpocząć się od zadrapań, na które będziemy musieli patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez późniejszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli lub do totalnego uszkodzenia oraz potrzeby nabycia nieużywanego umeblowania.

    W pierwszym etapie, jeśli przewozimy podniszczone meble, wypadałoby oczywiście je opróżnić z zawartości i wymyć, przykładowo wilgotną gąbką. Następnie należałoby przeanalizować, czy przewożony mebel rozmontować, czy też nie. W przypadku starszych mebli rozkręcanie ich, bywa niepewne, ponieważ elementy bywają nieproste do ponownego zmontowania, a mebel jak na przykład segment może stracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednakże przy bardzo dużych przedmiotach, takich jak przykładowo szafa, powinniśmy wziąć pod uwagę wysokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Niezależnie od podjętej decyzji, rzeczy należy w następnej kolejności należycie osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie bąbelkowe czy ubrania, którymi zawijamy sprzęt, zwracając szczególną czujność na newralgiczne miejsca, którymi są narożniki mebli, gdyż mają tendencję do obijania się i ścierania. Wyjątkowo ważne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie na tłukące się części, przykładowo szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad przesuwaniem się mebli oraz utrzymanie ich w jednym miejscu, można wykorzystać taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym zawinięciu mebla rewelacyjnie podtrzymuje wszystko w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować dobrą firmę transportową, należy skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji nieodpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele interesujących propozycji transportu od zweryfikowanych firm transportowych. Gdy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie precyzyjnie opisać wszystkie rozmiary przygotowanych do transportu pakunków, a również podać ich ciężar i drogę, którą mają zostać przetransportowane – zazwyczaj od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Barcelona, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

La Puebla de Cazalla, 41540, Hiszpania

Termin elastyczny