(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2018-01-27 02:22

sillon

(Nr 2325048)
sillon

Długość [m]:

180

Szerokość [m]:

90

Wysokość [m]:

90

Waga w kg (łączna):

30.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 2449.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

Transport mebli

 Gdy planujemy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to przez zmianę miejsca zamieszkania, czy też z powodu zmiany wyposażenia mieszkania, należy zwrócić uwagę na kilka kwestii, ponieważ błędy na etapie załatwiania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele cierpliwości i pieniędzy. Problemy mogą rozpocząć się od  zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym nowym salonie przez następnych parę lat, aż do następnej wymiany mebli, bądź do całkowitego uszkodzenia i konieczności kupna nowego sprzętu.

Na początek, jak transportujemy meble używane, powinno się naturalnie je opróżnić z zawartości oraz przeczyścić, na przykład mokrą ściereczką. Potem warto zastanowić się, czy transportowany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku starszych mebli rozkręcanie ich, może być to ryzykowne, ponieważ elementy mogą być nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład stół może stracić swój nienaruszony kształt lub stabilność. Natomiast przy naprawdę dużych przedmiotach, takich jak przykładowo łóżko, powinniśmy wziąć pod uwagę szerokość drzwi wewnętrznych lub drzwi windy, gdyż przez nie będzie trzeba je przetransportować. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy później odpowiednio osłonić. Do takich rzeczy przydadzą się używane koce, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi owijamy meble, zwracając niezwykle swoje zainteresowanie na newralgiczne miejsca, którymi są kanty mebli, gdyż mają umiejętność do niszczenia i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwrócić swoje zainteresowanie  na szklane części, przykładowo szklane drzwiczki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w tym samym miejscu, należy wziąć taśmę klejącą, a także folię bąbelkową, która po kilkukrotnym okręceniu rzeczy doskonale podtrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć dobrą firmę transportową, należy skorzystać z giełdy transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po wystawieniu nieodpłatnego ogłoszenia, dostaniemy wiele ciekawych propozycji przewozu od zweryfikowanych firm transportowych. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najprędzej przygotować usługę transportową, warto w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary zebranych do przewozu przedmiotów, a także podać ich ciężar i drogę, którą mają pokonać – zazwyczaj od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

 

Adres i termin nadania

Igualada, 08700, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Coruña, 35350, Hiszpania

Termin elastyczny