(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-01-27 16:33

Silnik Fiat 126

(Nr 2326220)
Silnik Fiat 126

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

90.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 387.00 km

Transport paczek

    Cena transportu pakunku zależy od jej formatów, wagi i od odległości, jaką ma do pokonania przesyłka. Żeby znaleźć najbardziej ciekawą usługę przewozu paczki, dobrą praktyką jest wystawić za darmo ofertę w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy mogą zrealizować nasze zamówienie po kosztach. Ponadto przed samym transportem dobrze jest podać typ przewożonego pakunku – czy potrzebuje on odpowiedniego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i łamliwe. Takie informacje są bardzo istotne, jeżeli planujemy przewieźć pakunek zawierający szkło, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne rzeczy, których transport potrzebuje dodatkowej czujności. Zanim wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, utwierdź się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto pamiętać o osłonięciu jej przed zniszczeniem – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami styropianu, gazet czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. W szczególności kruche paczki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią pęcherzykową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Jak znaleźć surowce do owinięcia pakunku?

    Kartony i opakowania można kupić w markecie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z personelu. Zanim zapakujemy rzecz do opakowania, sprawdźmy jego stan, zabierzmy wszystkie nieprzydatne naklejki i teksty, które mogą zmylić przewoźnika. Zastosujmy szeroką i mocną taśmę, aby zabezpieczyć klapy pudła. Do powierzchni pudła umieśćmy białą kartkę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Wrocław, 40-203, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Długa Szlachecka, 05-071, Polska

Termin elastyczny