(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-06-25 22:18

Silnik motocyklowy

(Nr 2885384)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1582.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń i sprzętu wymaga doświadczenia ze strony przewoźnika, który powinien właściwie ochronić sprzęt, aby uniknąć zniszczeń, rys oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu wymienia się: spawarki, młoty, schładzarki, przesiewacze, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), maszyny czyszczące, podnośniki jak i dużo innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu maszyn i sprzętu jest zależna zazwyczaj od gabarytu i wagi urządzenia oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do miejsca wyładunku. Często transport urządzeń jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania odpowiednich koncesji jak i dużej znajomości tematu ze strony przewoźnika. W naszym państwie średnia cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Transport lady chłodniczej w obrębie Polski związane jest z wydatkiem około 1,02 zł za kilometr.

Cena przewozu maszyn i sprzętu za granicą

    Głównymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Wielka Brytania. Śr. koszt transportu urządzeń lub sprzętu na 1 km na trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 PLN. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka będzie wynosił blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Kamieńsk, 97-360, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hosle, 1362, Norwegia

Termin elastyczny