(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Silnik motocyklowy jednocylindrowy (Nr 7531825)

Silnik motocyklowy jednocylindrowy
Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Sztuk
Silnik motocyklowy jednocylindrowy
40 x 25 x 50 cm
45 kg
1
Czy wymiary są dokładne?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
45 kg
Dystans
1458 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Włochy, Lombardia, Castel D'ario

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Otwock

Termin elastyczny


Transport przedmiotów specjalnej ostrożności

Za przesyłki, których transport wymaga specjalnej uwagi uważa się paczki, które łatwo ulegają uszkodzeniom oraz są delikatne i łamliwe. Należą do nich m.in. dekoracje, elementy szklane, dzieła sztuki, wyroby ceramiczne oraz przedmioty zrobione z łamliwych tworzyw. Pośród zazwyczaj przewożonych rzeczy natkniemy się na pianina, akwaria, szyby samochodowe, lampy, zegary oraz stoły do gry w piłkarzyki.

 

Kwestia właściwego zabezpieczenia paczki jest strategiczna. Warto wziąć materiały chroniące jak na przykład: folia stretch, folia bąbelkowa oraz tektura. Folii bąbelkowej oraz tekturę dobrze jest wykorzystać do zabezpieczenia mniejszych rzeczy – można je dostać w sklepie budowlanym i w serwisach w sieci. Podczas gdy folia stretch używana będzie do zawinięcia całej rzeczy. Do osłonięcia przesyłki można zastosować również pledy, styropian, czasopisma, ubrania i taśmy.

 

Koszt transportu paczki o szczególnej ostrożności

 

Cena przewozu paczki, która wymaga wielkiej ostrożności zależy od ciężaru oraz wymiarów, jak również od trasy pomiędzy miejscem załadunku i punktem wyładunku. Na decydującą cenę może mieć wpływ także niezbędność zapewnienia tworzyw osłaniających przez firmę przewozową. Na przykład, za transport lustra na odcinku Gliwice – Warta zapłacono prawie 250 złotych. Natomiast za transport zegara nad kominek na odcinku z Łodzi do Holandii kosztowało 200 zł. Za przewóz rzeźby kamiennej na odcinku Warszawa – Umianowice zapłacono 300 złotych.