(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-02-21 11:36

Silnik na palecie lub bez

(Nr 2400512)
Silnik na palecie lub bez

Długość [m]:

120

Szerokość [m]:

80

Wysokość [m]:

120

Waga w kg (łączna):

100.00

Ilość sztuk:

1

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 200.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu paczki zależy od jej kształtów, ciężaru i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej korzystną usługę przewozu przesyłki, dobrą praktyką jest opublikować darmowe zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a już po chwili uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zlecenie po kosztach. Ponadto przed samym transportem warto określić rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on prawidłowego zawijania, czy planujemy przewieźć rzeczy delikatne i łamliwe. Te informacje są bardzo istotne, kiedy planujemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, naczynia ceramiczne, urządzenia elektroniczne, instrumenty muzyczne, żywność czy inne przedmioty, których transport wymaga dodatkowej czujności. Przed tym wyłonisz przedsiębiorstwo transportowe, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć pakunek?

    Przygotowując przesyłkę do przewozu warto nie zapominać o ochronieniu jej przed zniszczeniem – wolną przestrzeń należy napakować kawałkami styropianu, gazet czy też materiałem. Zwłaszcza kruche paczki typu szkło i porcelana należałoby zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać materiały do owinięcia paczki?

    Kartony i pudełka można kupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do niedalekiego sklepu lokalnego lub supermarketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim włożymy przedmiot do pudła, oceńmy jego stan, zabierzmy wszelkie niepotrzebne naklejki i napisy, które mogłyby zmylić firmę transportową. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy widoczną kartkę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Kije, 98-235, Polska

Od 24 lut 2018 do 28 mar 2018

Adres i termin dostawy

Lublin, Polska

Od 28 lut 2018 do 28 mar 2018