(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-12-26 11:09

Silnik na palecie małej

(Nr 2242074)
Silnik na palecie małej

Długość [m]:

1.20

Szerokość [m]:

1

Wysokość [m]:

1

Waga w kg (łączna):

150.00

Dystans: 2876.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien należycie osłonić maszynę, żeby ustrzec się uszkodzeń, zadraśnięć i wgięć. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, sprzęt medyczny, piece, urządzenia czyszczące, suszarnie jak i wiele innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu maszyn i sprzętu będzie związana zazwyczaj od wymiarów i ciężaru urządzenia oraz od trasy czyli od punktu załadunku do miejsca rozładunku. Zazwyczaj transport maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania należytych koncesji oraz dużej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju średnia cena  przewozu maszyn kosztuje 1,28 zł/km. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł/km. Transport lady chłodniczej na terenie Polski związane jest z ceną około 1,02 zł/km.

Cena transportu urządzeń i sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy oraz UK. Śr. koszt transportu urządzeń i sprzętu za jeden km na trasie nasz kraj – Wielka Brytania kosztuje 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki do UK cena wyniesie prawie 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za przewóz urządzeń poniesiemy koszt blisko 0,95 zł/km. Na tej trasie za przewóz maszyny typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki kosztuje 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Guadalix de la Sierra, 40006, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Dąbrowa Tarnowska, 33-200, Polska

Termin elastyczny