(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Silnik z przekładnią i kielichem (Nr 4463025)

Długość [m]:

1.5

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.3

Waga w kg (łączna):

70

Typ usługi:

Tylko transport

Budżet zlecenia [zł]:

400

Dystans: 563.00 km

Adres i termin nadania

Austria, Dolna Austria, Atzenbrugg

Od 28 maj 2019 do 2 cze 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Świętokrzyskie, Kuźniaki

Od 28 maj 2019 do 5 cze 2019


Transport maszyn i sprzętu

Przewóz maszyn i sprzętu wymaga praktyki ze strony przewoźnika, który powinien prawidłowo ochronić maszynę, żeby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań jak także wgięć. Do najczęściej zlecanych ładunków w kategorii transport urządzeń i sprzętu należą spawarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, podnośniki oraz dużo innych.

Koszt transportu maszyn i sprzętu

Cena przewozu maszyn lub sprzętu będzie uzależniona zazwyczaj od wymiarów i ciężaru przedmiotu oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do obszaru rozładunku. Głównie przewóz maszyn jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych zaświadczeń jak i specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł/km. Weźmy na przykład, przewóz maszyny wulkanizacyjnej w naszym kraju to koszt 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Koszt transportu maszyn lub sprzętu na obczyznę

Głównymi kierunkami w europejskim przewozie maszyn lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za jeden km przy trasie Polska – Anglia kosztuje 0,70 zł. Przykładowo, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii cena wyniesie niecałe 0,23 zł za kilometr. Natomiast na trasie nasz kraj – Niemcy za transport maszyn wydamy średnio 0,95 zł za kilometr. Na tym odcinku za przewóz maszyny typu oklejarka zapłacimy prawie 1,18 zł/km, a transport frezarki to cena niecałe 0,54 zł/km.