(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-01-30 14:51

Silnik zaburtowy

(Nr 2335564)
Silnik zaburtowy

Długość [m]:

1.1

Szerokość [m]:

0.35

Wysokość [m]:

0.63

Waga w kg (łączna):

52.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 586.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi rzetelnie zabezpieczyć urządzenie, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadrapań jak także wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz maszyn i sprzętu są frezarki, młoty, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, piece, maszyny czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt przewozu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń lub sprzętu będzie związana głównie od wielkości jak i ciężaru urządzenia, a dodatkowo od trasy czyli od punktu załadunku do punktu rozładunku. W większości przypadkach transport urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania właściwych certyfikatów jak i profesjonalnej wiedzy ze strony przewoźnika. W obrębie kraju śr. cena  transportu urządzenia wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w naszym kraju to cena 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej na terenie Polski wiąże się z kosztem około 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu urządzeń lub sprzętu za granicą

    Często wybieranymi kierunkami w międzynarodowym przewozie urządzeń lub sprzętu są Niemcy oraz Wielka Brytania. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za 1 km przy trasie nasz kraj – Anglia wynosi 0,70 złotych. Weźmy na przykład, przewóz spawarki do Wielkiej Brytanii zapłacimy blisko 0,23 zł za kilometr. Tymczasem na trasie Polska – Niemcy za przewóz maszyn płacimy średnio 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka kosztuje blisko 1,18 zł/km, a transport frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

Augustów, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Jasło, Polska

Termin elastyczny