(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2018-05-01 12:16

Silnik zaburtowy (Nr 2649732)

Długość [m]:

0.5

Szerokość [m]:

0.3

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

60.00

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 1552.00 km

Transport maszyn i sprzętu

    Przewóz urządzeń jak i różnego sprzętu potrzebuje doświadczenia ze strony firmy transportowej, która powinna dostatecznie dobrze ochronić urządzenie, aby uniknąć różnego rodzaju awarii, zarysowań oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w kategorii przewóz maszyn i sprzętu należą spawarki, wyważarki, schładzarki, rozdzielnice elektryczne, stelaże, sprzęt medyczny, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz wiele innych.

Koszt transportu urządzeń i sprzętu

    Cena transportu maszyn lub sprzętu będzie zależna głównie od gabarytu i ciężaru urządzenia oraz od odległości od miejsca załadunku do miejsca rozładunku. Często przewóz maszyn jest transportem ponadgabarytowym i występuje potrzeba posiadania stosownych koncesji oraz specjalistycznej znajomości tematu ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., przewóz maszyny wulkanizacyjnej na terenie Polski to koszt 0,84-2,93 zł za kilometr. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z ceną prawie 1,02 zł za kilometr.

Cena transportu maszyn i sprzętu za granicą

    Popularnymi kierunkami w europejskim przewozie urządzeń i sprzętu są Niemcy i Anglia. Średni koszt przewozu urządzeń i sprzętu za jeden kilometr na trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 zł. Orientacyjnie np., przewóz spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy niecałe 0,23 zł/km. Za to na trasie Polska – Niemcy za transport maszyn wydamy niecałe 0,95 zł/km. Na tej trasie za transport urządzenia typu oklejarka cena wynosi blisko 1,18 zł/km, a przewóz frezarki wiąże się ze średnim kosztem 0,54 zł/km.

Adres i termin nadania

Portsmouth, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Villach, Austria

Termin elastyczny