(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-21 08:13

silos na zboże

(Nr 2168721)
silos na  zboże

Długość [m]:

3.2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg:

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1150.00 km

Informacje dodatkowe:

silos zbożo rozebrany na palety są to polokrągłe plachy i wiadra ze śrubami

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport niepełną ciężarówką

    Transport niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to zajęcie części przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Kiedy mamy do przewiezienia mały towar, który nie potrzebuje użycia pełnego samochodu ciężarowego lub który nie wymaga zagospodarowania całej powierzchni, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 

    Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się auta, których waga przekracza 3,5 tony oraz inne pojazdy spełniające kryteria ustawowe. Do przewozu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe i ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki klasa: firanka i furgon. Wariant ciężarówki powinien być dostosowany do przewiezienia naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wskazanej przez nas kategorii.

    W kalkulacjach kosztów przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i gabaryty. Warto także dołączyć informację o tym, czy przedmioty znajdują się na paletach i czy zostały zapakowane. Jeżeli tak, trzeba opisać pakunek. Ważna jest również informacja w sprawie usługi – czy wlicza się w nią tylko transport, czy także załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją może być także termin realizacji transportu.

    Ładunki przewożone w ramach LTL to zwykle palety, paczki, maszyny, a czasem zdarzają się fragmenty elektrowni wiatrowej.

    W przypadku, jeżeli przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, można skorzystać z innego rozwiązania – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), inaczej zwanego transportem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lemgo, Niemcy

Od 28 lis 2017 do 7 gru 2017

Adres i termin dostawy

Gorajec-Zastawie, Polska

Od 24 lis 2017 do 8 gru 2017