(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Niepełna ciężarówka Dodano: 2017-11-21 08:13

silos na zboże

(Nr 2168721)
silos na  zboże

Długość [m]:

3.2

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.2

Waga w kg (łączna):

3000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1300

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1150.00 km

Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką

Przewóz niepełnym samochodem ciężarowym tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie fragmentu powierzchni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeśli mamy do przetransportowania mały ładunek, który nie wymaga skorzystania z pełnej ciężarówki lub który nie wymaga zagospodarowania dużej płaszczyzny, wówczas wzięcie takiego rodzaju kategorii jak: niepełna ciężarówka jest najodpowiedniejsze. 


Do samochodów ciężarowych stosowanych w transporcie LTL kwalifikuje się wozy, których ciężar przewyższa 3,5 t. oraz pozostałe samochody spełniające wymagania ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się wielkie pojemniki meblowe, ciężarówki BDF, samochody ciężarowe skrzyniowe oraz samochody ciężarowe - kontenery, samochody ciężarowe gatunek: firanka oraz furgon. Typ ciężarówki wypadałoby aby był dopasowany do przetransportowania naszych paczek, które zadeklarowaliśmy w wytypowanej przez nas kategorii.

W kalkulacjach ceny przewozu ładunku w obrębie LTL, istotne są tego ładunku parametry – ciężar i wymiary. Trzeba także dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania znajdują się na paletach i czy zostały spakowane. Jeśli tak, wypada opisać paczkę. Ważna bywa także informacja w temacie usługi – czy zalicza się do niej tylko przewóz, czy na przykład załadunek oraz wyładunek. Znaczącą daną może być także czas realizacji transportu.

Ładunki transportowane w ramach LTL to z reguły paczki z odzieżą, paczki, maszyny, a nawet fragmenty elektrowni wiatrowej.

W przypadku, jeżeli transport niepełną ciężarówką nie wystarczy aby przewieźć nasz ładunek, warto skorzystać z innej opcji – z transportu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego przewozem całonaczepowym.

Adres i termin nadania

Lemgo, 32657, Niemcy

Od 28 lis 2017 do 7 gru 2017

Adres i termin dostawy

Gorajec-Zastawie, 22-463, Polska

Od 24 lis 2017 do 8 gru 2017