(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Sprzęt sportowy Dodano: 2018-01-31 09:33

Siłownia dużo sprzętu

(Nr 2337760)
Siłownia dużo sprzętu

Długość [m]:

700

Szerokość [m]:

250

Wysokość [m]:

240

Waga w kg (łączna):

3000.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 564.00 km

Transport sprzętu sportowego

    Sprzęt treningowy to przyrządy, które głównie mieszczą się w fitness klubie – orbitreki, przyrządy do ćwiczeń. Za sprzęt sportowy uważa się dodatkowo przykładowo: narty, sprzęt do hokeja, sprzęt wędkarski, deskorolki, sprzęt do kitesurfingu, sprzęt do nurkowania. W dużo sytuacjach sprzęt treningowy jest nielekki i trudno przetransportować go samemu.

    Sprzęt treningowy powinien być należycie popakowany i osłonięty w trakcie przewozu. Dobrą praktyką będzie wziąć oryginalne torby. Jeśli urządzenie może szybko ulegnąć awarii, bezpiecznie jest użyć do ochrony takie tworzywa jak: kartony, styropian, folię stretch jak również taśmy pakowe. W przypadku, gdy sprzęt składa się z wielu elementów, powinno się go rozkręcić oraz osłonić wszystkie części osobno - głównie, kiedy mamy do czynienia z kruchymi, ruchomymi fragmentami. Sprzęt treningowy powinien być stabilny w środku kartonu – zadbajmy więc o to, żeby puste przestrzenie w paczce wypełnić materiałami czy też styropianem. Przedmioty nie mogą przemieszczać się w środku paczki.

Na cenę przewozu sprzętu treningowego rzutuje trasa między miejscem załadunku, a miejscem wyładunku sprzętu, ciężar i wymiary, a także liczba sztuk koniecznych do przewiezienia. Na przykład, za przewóz sztangi olimpijskiej z ławeczką na trasie Mięków - Raszków wydano 160 złotych. Transport orbitreka z Niemiec do Tarnowskich Gór to koszt 200 PLN. Za transport wózka sportowego z Nowego Ochędzyna do Koleczkowa wydano 250 złotych.

Adres i termin nadania

Władysławowo, 84-120, Polska

Od 4 lut 2018 do 11 lut 2018

Adres i termin dostawy

Kopienica, 42-674, Polska

Termin elastyczny