(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2018-05-01 22:00

Simson motorower

(Nr 2651508)

Marka i model:

Simson habicht 50

Waga w kg (łączna):

80.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 824.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

500 zł

ID firmy: 137032
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

06-05-2018, 22:31

Załadunek możliwy w terminach:

2018-05-07

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

witam serdecznie moich przyszłych klientów towar odbieram zgodnie ze złożoną ofertą, dostawa między 1 do MAXYMALNIE czterech dni roboczych, o wszystkim informuję na bieżąco, towar odbieram i dostarczam JA osobiście bez żadnych kombinacji i przeładunków, przy szybkiej akceptacjiii cena do nigocjacjiii, możliwość nawiązania stałej współpracy, jeżdżę co tydzień systematycznie, towar ubezpieczony, śledzenie przesyłki 24 na dobę, czekam teraz na twój pozytyw, proszę o kontakt przed akceptacją gdyż ilość miejsca ograniczona bez problemu towar możemy przełożyć na kolejny tydzień pozdrawiam

Cena (zawiera VAT): 500 zł

Wiadomości: (2)

Konrad K. (Zleceniodawca)
07-05-2018, 09:56
Witam, termin mam troche odległy bo dopiero po 23 lipca chce sprowadzić motor do Niemiec. Ogloszenie wolałem dać wcześniej dlatego też żeby zobaczyć jak funkcjonuje ta strona. W lipcu dodam ogloszenie jeszcze raz! Proszę śledzić przesyłki. Ewentualnie powie mi Pani nazwe firmy zebym mogl znalezc info w internecie. Pozdrawiam
Marlena W. (Przewoźnik)
07-05-2018, 11:16
Niestety musi pan tylko tutaj zaakceptować
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport motocykli lub skuterów

TRANSPORT MOTOCYKLA LUB SKUTERA

 

Motory i skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wydają się stosunkowo ciężkie do unieruchomienia podczas przewozu. Nieproste - jednak tylko pozornie. Poprawnie zamocowany pojazd na pewno przetrzyma drogę bez jednej skazy.

            Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad przewożony. W przypadku transportu na przyczepie, obowiązkowe są cztery pasy mocujące, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów potrzebne są wyłącznie dwie, gdyż posiadają one prowadnice powstrzymujące przesuwanie się pojazdu. Ważne jest, żeby pasy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się wypiąć w trakcie drogi, a dodatkowo trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w profesjonalnym sklepie i uniknąć niesprawności amortyzacji. Motocykle i skutery warto też przewozić w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na bokach auta i między transportowanymi przedmiotami.

Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, należałoby przed podróżą osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi wychlapać się na nierównościach. Występują poza tym platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają transportować jednoślad lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w pojeździe.

            Warto zawsze wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz jednoślad będzie przewożony, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża popsuciem motocykla czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

            Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można uzyskać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za transport na trasach europejskich kosztują do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, wydarza się tak, w wypadku gdy firma może przetransportować jednoślad na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Dźwierzuty, 12-120, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Helmstedt, 38350, Niemcy

Termin elastyczny