(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2018-07-23 09:56

Sittard, Holandia

(Nr 2999140)
Sittard, Holandia

Długość [m]:

60

Szerokość [m]:

40

Wysokość [m]:

40

Waga w kg (łączna):

275.00

Liczba sztuk:

29

Dystans: 1142.00 km

Transport paczek

    Cena transportu przesyłki uzależniona jest od jej formatów, wagi i od trasy paczki. Aby wyszukać najbardziej atrakcyjną opcję transportu paczki, opłaca się wystawić za darmo zlecenie w portalu giełda transportowa Clicktrans.pl, a w kilka chwil uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą zrealizować nasze zamówienie „po drodze”. Dodatkowo przed samym przewozem warto podać rodzaj przewożonego przedmiotu – czy wymaga on odpowiedniego pakowania, czy planujemy przetransportować rzeczy delikatne i łamliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przewieźć paczkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, pożywienie czy inne przedmioty, których transport wymaga specjalnej czujności. Przed tym wyłonisz przewoźnika, przekonaj się, czy firma posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć przesyłkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu warto nie zapominać o osłonięciu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń należy wypchać fragmentami trocin, papieru czy też kawałkami niepotrzebnego materiału. Nadzwyczaj kruche przesyłki typu szkło i porcelana powinniśmy zabezpieczyć folią strech, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie szukać tworzywa do zapakowania pakunku?

    Tekturę i opakowania można kupić w sklepie budowlanym. Możemy także udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i poprosić o nie kogoś z pracowników. Zanim zapakujemy przedmiot do opakowania, oszacujmy jego stan, zlikwidujmy wszystkie niepotrzebne etykiety i teksty, które mogłyby zmylić przewoźnika. Użyjmy szeroką i solidną taśmę, aby zabezpieczyć wierzch kartonu. Do powierzchni kartonu umieśćmy białą kopertę, na której zanotujemy adres odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Olkusz, 32-300, Polska

24 lip 2018

Adres i termin dostawy

Sittard, Holandia

26 lip 2018