(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Meble Dodano: 2017-05-31 10:53

Sitzgarnitur rechtwinklig, dreiteilig

(Nr 1820498)

Długość [m]:

176

Szerokość [m]:

86

Wysokość [m]:

78

Waga w kg:

40.00

Ilość sztuk:

3

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 373.00 km

Informacje dodatkowe:

Sitzgarnitur 3-teilig, Maße: 176x84x78 / 84 x 84 x 78 / 156 x 81 x 78 cm. Gewicht gesamt ca. 100 -120 kg.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (2)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    W momencie kiedy obmyślamy transport kilku większych przedmiotów takich jak szafy, łóżka, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę umeblowania domu, warto zwrócić uwagę na szereg kwestii, ponieważ uchybienia w momencie organizowania transportu mogą kosztować nas całkiem wiele nerwów lub pieniędzy. Trudności mogą rozpocząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni spoglądać w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych kilka lat, aż do kolejnej wymiany mebli, bądź do doszczętnego uszkodzenia i konieczności nabycia nowego wyposażenia.

    Na początek, gdy transportujemy meble używane, wypadałoby oczywiście je opróżnić z rzeczy i usunąć brud, np. mokrą gąbką. Później warto rozważyć, czy dany mebel rozmontować, czy też nie. W wypadku wiekowych mebli rozmontowywanie ich, może być to niepewne, ponieważ elementy mogą być trudne do ponownego skręcenia, a mebel jak na przykład segment może stracić swój początkowy kształt oraz stabilność. Jednakże przy bardzo olbrzymich obiektach, takich jak np. łóżko, musimy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, gdyż nimi będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, pakunki należy w następnej kolejności należycie ochronić. Do takich rzeczy przydadzą się stare pledy, prześcieradła, pudła, folie stretch czy ubrania, którymi zawijamy wyposażenie, zwracając wyjątkowo swoje zainteresowanie na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, z uwagi na to, że mają skłonność do uszkadzania i ścierania. Wyjątkowo istotne jest, aby zwracać uwagę na szklane części, na przykład szklane drzwiczki. Żeby zapanować nad przesuwaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, a także folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu idealnie utrzymuje całość w miejscu. Gdy planujemy zlokalizować solidną firmę transportową, należy skorzystać z giełdy przewozowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji darmowego zlecenia, uzyskamy dużo ciekawych propozycji przewozu od sprawdzonych firm transportowych. Aby jak najskuteczniej i jak najprędzej zorganizować usługę przewozową, należy w ofercie szczegółowo opisać wszystkie rozmiary przyszykowanych do transportu rzeczy, a również podać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych kluczowych wiadomości zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Sprockhövel, Niemcy

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Hamburg, Niemcy

Termin elastyczny