(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Składany dach samochodu (Nr 3728685)

Składany dach samochodu

Długość [m]:

1.6

Szerokość [m]:

0.8

Wysokość [m]:

0.4

Waga w kg (łączna):

35

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Dach kabrioletu składany w harmonijkę

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1454.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Anglia, Bristol

Od 10 sty 2019 do 11 sty 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Lubuskie, Żagań

14 sty 2019


Transport innych ładunków

Przewóz innych towarów

Koszt transportu pozostałych ładunków jest uzależniony od gabarytów towaru, daty transportu jak również od odległości między miejscem załadunku i rozładunku.

Grupowanie ładunków

Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

Palety - stanowią platformę, na której rozkłada się nieduże przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na nich często transportuje się artykuły spożywcze, szkło, produkty budowlane (takie jak terakota, panele itd.), drzwi jak także towary chemiczne.

Niepełny samochód dostawczy - LTL to przewóz ładunku, który należy transportować pojazdem - Tirem oraz zapełnia tylko fragment przestrzeni do załadunku. Do tego typu transportu używa się ciągniki siodłowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu towaru, który wymaga pełnej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Do tego typu przewozu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków może wymagać pojemnika metalowego – przede wszystkim przy przewozie towarów w postaci płynu oraz ładunków sypkich. W kontenerach można też przewozić drobnicę w opakowaniach – workach, pudełkach itp. W kontenerach zdarza się również transport palet.

Ciężarówka – wywrotka – pomaga w transporcie materiałów w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki specyficznej skrzyni ładunkowej, przekrzywionej w tył lub na bok.

Inne ładunki – towary, które nie zaliczają się do wcześniej wymienionych typów można zaliczyć do tzw. towarów pozostałych. Znajdziemy tu m.in. zlecenia odnoszące się do przewozu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.