(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-06-01 23:16

Skoda 105

(Nr 1824058)
Skoda 105

Marka i model:

Skoda 105

Waga w kg:

1000.00

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 455.00 km

Informacje dodatkowe:

Samochód na kołach. Można przetaczać czas nie gra roli może być przy okazji.

Oferty od Przewoźników (0)

850 zł

ID firmy: 46021
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

02-06-2017, 08:08

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-06-05 do 2017-06-11

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-06-11, 08:07

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 850 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (3)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się niekiedy, gdy zakupujemy nowy wóz lub sprowadzamy go od poprzedniego właściciela, np. z Francji. Decydujący koszt i przygotowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o transporcie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już za moment dostaniemy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Najważniejsze znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła wozu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Trzeba pamiętać także, iż faktyczna waga przyczepy nie może przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby niezależnie transportować wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., wówczas wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy transport w firmie na terenie UE, zazwyczaj konieczny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki uprawnia przewoźnika do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Pleszew, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Białystok, Polska

Termin elastyczny