(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-11-20 08:54

Skoda fabia kombi, skoda fabia sedan, ford mondeo kombi, toyota corolla

(Nr 2166090)
Skoda fabia kombi, skoda fabia sedan, ford mondeo kombi, toyota corolla

Marka i model:

jak wyzej

Waga w kg (łączna):

4000.00

Budżet zlecenia [zł]:

3000

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1294.00 km

Informacje dodatkowe:

wszystkie auta stoja w okolicy Rotterdamu

Oferty od Przewoźników (0)

3000 zł

ID firmy: 26605
oferta wycofana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

20-11-2017, 09:29

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-23 do 2017-12-01

Dostawa:

Następny dzień

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 3000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba przewozu samochodu uwidacznia się najczęściej, jak zakupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego posiadacza, przykładowo z UK. Decydujący koszt i przygotowanie transportu uzależnione są od czynników takich jak: stan pojazdu, jego ciężar i wielkość oraz trasa.

Jak najpewniej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie samochodów. W trakcie wyboru firmy transportowej warto utwierdzić się, czy posiada odpowiednią polisę, która zawiera ubezpieczenie w sytuacji uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu samochodu służą autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub odsłoniętą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie auta – koła samochodu powinny być przypięte czteroma linami trzymającymi w taki sposób, żeby pojazd nie zmieniał miejsca podczas przewozu. Wypada pamiętać również, że właściwa waga naczepy nie może przewyższać właściwej masy samochodu ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie przewozić pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeśli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zamawiamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym na terenie UE, najczęściej potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz dokument zlecenia, który upełnomocnia przewoźnika do odbioru wozu.

Adres i termin nadania

Albrandswaard, Holandia

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Gdynia, Polska

Termin elastyczny