(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-07-24 19:36

skoda fabia young

(Nr 1920391)
skoda fabia young

Marka i model:

Es un skoda fabia negro. Me mudo a vivir a palma por motivos laborales y me quiero llevar el cocho con algunas maletas y bartulos dentro.

Waga w kg (łączna):

1400.00

Budżet zlecenia [€]:

250

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 638.00 km

Informacje dodatkowe:

Ninguna, solo quiero a alguien seguro que cuide mi coche al trasportarlo y que me lo lleve a partir de 14 de agosto.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Potrzeba transportu wozu pojawia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, przykładowo z Austrii. Ostateczny koszt i przygotowanie przewozu zależą od elementów takich jak: stan auta, jego ciężar i gabaryty oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najtaniej przewieść samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego ogłoszenia o transporcie wozu na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po chwili dostaniemy oferty od firm transportowych, które specjalizują się w transporcie pojazdów. Przed wyborem przewoźnika należy upewnić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia wozu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu wozu służą autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć 4 taśmami trzymającymi tak, żeby wóz nie zmieniał miejsca w trakcie transportu. Trzeba pamiętać również, iż rzeczywista masa naczepy nie powinna przekraczać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Żeby samodzielnie transportować pojazd osobowy potrzebne jest prawo jazdy kategorii B, w momencie kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie transportowej na terenie Unii Europejskiej, zwykle wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru pojazdu.

Adres i termin nadania

Madryt, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Palma, Hiszpania

Termin elastyczny