(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2016-11-26 13:43

Skoda Octavia z Szwajcarii (okolice Zürich) do Białystok (ewentualnie-Warszawa)

(Nr 1455012)

Marka i model:

Skoda Octavia combi

Waga w kg:

1474.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1368.10 km

Informacje dodatkowe:

Potrzebuje odebrac auto pod Zurychem,oclic na granicy Szwajcarska-Niemieckiej i dowiesc do Białegostoku, ewentualnie-Warszawa. Oplata gotowka przy odbiorze.

Oferty od Przewoźników (0)

2100 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

27-11-2016, 00:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2016-11-28 do 2016-12-02

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Oferuje ubezpieczony transport na lawecie. Żadne plandeki czy ładowanie widlakiem. Do Szwajcarii wyjeżdżamy co tydzień. Załatwiamy formalności celne. Zapraszam

Cena (zawiera VAT): 2100 zł

Wiadomości: (3)

marconi
28-11-2016, 19:31
Mogę odebrać auto nawet jutro. Proponuje 2000 do warszawy . Interesuje?
oppozyt
01-12-2016, 13:12
[treść usunięta przez administratora]
marconi
01-12-2016, 22:02
Tamtą ofertę juz nie aktualna. Może jutro bym mógł zabrać. Ale to za 2100.do warszawy tak jak w ofercie . Z jak nie to przyszły tydzień. Zapraszam
Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu samochodu uwidacznia się najczęściej, kiedy kupujemy nowy wóz czy też ściągamy go od poprzedniego właściciela, np. z Wielkiej Brytanii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu zależą od czynników takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najbezpieczniej i najoszczędniej transportować pojazd?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie bezpłatnego zlecenia o transporcie wozu na Clicktrans.pl, a już za moment otrzymamy oferty od przewoźników, którzy ukierunkowują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia samochodu.

Metody transportu samochodu

    Do przewiezienia pojazdu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub odsłoniętą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma taśmami trzymającymi w taki sposób, aby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie przewozu. Trzeba nie zapominać także, iż rzeczywista waga naczepy nie może przewyższać faktycznej masy pojazdu ciągnącego.

Procedury

    Aby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy masa całkowita nie przekracza 3,5 t. W przypadku gdy DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zamawiamy przewóz u przewoźnika w obszarze UE, często wymagany będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, jaki upełnomocnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Szwajcaria, Dintikon, 5606

Od 27 lis 2016 do 6 gru 2016

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Warszawa

Termin elastyczny