Samochody Dodano: 2017-10-25 14:41

skoda superb

(Nr 2114115)
skoda superb

Marka i model:

skoda superb

Waga w kg:

1500.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Dystans: 1597.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (1)

Tylko autor ogłoszenia może zaakceptować ofertę. Zaloguj się, aby zaakceptować ofertę.

1800 zł

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-10-2017, 10:14

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-11-03 do 2017-11-05

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1800 zł

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu pojawia się często, gdy zakupujemy nowy samochód lub ściągamy go od ostatniego posiadacza, np. z Austrii. Decydujący koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan samochodu, jego waga i wielkość oraz odcinek do pokonania.

Jak najpewniej i najoszczędniej transportować samochód?

    Jednym z najbardziej korzystnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego zlecenia o przewiezie auta na giełdzie transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od firm transportowych, które ukierunkowują się w transporcie wozów. Przed wyborem przewoźnika warto przekonać się, czy posiada wymaganą polisę, która zawiera ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody przewożenia wozu

    Do transportu auta pomocne są autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (pojazd i przyczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne przymocowanie samochodu – koła wozu należy przypiąć 4 linami mocującymi w taki sposób, żeby samochód nie zmieniał umiejscowienia w czasie transportu. Powinno się nie zapominać także, że faktyczna masa przyczepy nie powinna przekraczać właściwej masy pojazdu ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić wóz osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku jeśli waga całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W przypadku gdy DMC przekracza 3,5 tony, zazwyczaj potrzebne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jak zlecamy przewóz w przedsiębiorstwie transportowym w obszarze Unii Europejskiej, zazwyczaj potrzebny będzie CRM (list przewozowy) oraz świadectwo zlecenia, który upoważnia przewoźnika do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Vasteras, Szwecja

31 paź 2017

Adres i termin dostawy

Ruda Śląska, Polska

6 lis 2017