(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2018-02-25 11:55

Skoda Superb transport do Polski może być na Pomorze...

(Nr 2413156)

Marka i model:

Skoda Superb

Waga w kg (łączna):

1450.00

Dystans: 1810.00 km

Transport samochodu

    Zlecenie transportu samochodu uwidacznia się nierzadko, jak kupujemy nowy samochód czy też ściągamy go od ostatniego właściciela, na przykład z Wielkiej Brytanii. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie przewozu uzależnione są od elementów takich jak: stan pojazdu, jego waga i wielkość oraz trasa.

Jak najlepiej i najtaniej transportować wóz?

    Jednym z najbardziej rentownych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o przewiezie samochodu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach uzyskamy propozycje od przewoźników, którzy specjalizują się w transporcie samochodów. Przed wyborem przedsiębiorstwa transportowego należy upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku zniszczenia auta.

Sposoby przewożenia samochodu

    Do transportu samochodu pomagają autotransportery – lawety czyli (pojazd z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (duża laweta) lub zestaw (samochód oraz naczepa). Zasadnicze znaczenie ma umiejętne zamocowanie auta – koła pojazdu powinny być przypięte 4 linami trzymającymi tak, żeby samochód nie zmieniał położenia w czasie przewozu. Należy nie zapominać również, że rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać faktycznej masy auta holowanego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy mieć prawo jazdy kategorii B, w momencie jak waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W przypadku jeżeli DMC przekracza 3,5 t., zazwyczaj konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Kiedy zlecamy przewóz u przewoźnika w obszarze Unii Europejskiej, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, który upełnomocnia przedsiębiorstwo do odbioru auta.

Adres i termin nadania

Châteauroux, 36000, Francja

Od 25 lut 2018 do 1 mar 2018

Adres i termin dostawy

Kwidzyn, Polska

14 mar 2018