(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-09-05 22:08

Skoda Superb z Darlington UK do Polski

(Nr 2011139)
Skoda Superb z Darlington UK do Polski

Marka i model:

Skoda Superb

Waga w kg (łączna):

1400.00

Budżet zlecenia [zł]:

1500

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1946.00 km

Informacje dodatkowe:

Auto pali jeździ. Pomoc przy załadunku.

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zapotrzebowanie transportu wozu uwidacznia się najczęściej, jak nabywamy nowy samochód czy też sprowadzamy go od ostatniego posiadacza, na przykład z UK. Rozstrzygający koszt i zorganizowanie transportu uzależnione są od elementów takich jak: stan wozu, jego ciężar i wielkość oraz odległość do przejechania.

Jak najlepiej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najbardziej opłacalnych rozwiązań jest wystawienie nieodpłatnego ogłoszenia o transporcie auta na aukcji transportowej Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy propozycje od firm transportowych, które specjalizują się w przewozie pojazdów. Przed wyborem firmy transportowej warto upewnić się, czy posiada odpowiednią polisę, która obejmuje ubezpieczenie w przypadku uszkodzenia pojazdu.

Metody transportu pojazdu

    Do transportu wozu pomagają autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą przyczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (pojazd oraz naczepa). Fundamentalne znaczenie ma umiejętne zamocowanie ładunku – koła samochodu należy przypiąć czteroma pasami trzymającymi w taki sposób, aby wóz nie zmieniał położenia podczas przewozu. Wypada nie zapominać także, iż rzeczywista masa przyczepy nie może przerastać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby samodzielnie przewozić pojazd osobowy należy posiadać prawo jazdy kategorii B, w przypadku kiedy waga całkowita nie jest większa niż 3,5 tony. W momencie jeżeli DMC jest większa niż 3,5 t., najczęściej wymagane jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeżeli zlecamy przewóz w firmie transportowej w obszarze Unii Europejskiej, często potrzebny będzie CRM (list przewozowy) i dokument zlecenia, jaki upoważnia przedsiębiorstwo do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Darlington, DL1 5LW, Wielka Brytania

Od 6 wrz 2017 do 13 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Rokiciny-Kolonia, 97-221, Polska

Termin elastyczny