(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Samochody Dodano: 2017-08-30 22:14

Skodaoctavia

(Nr 1998341)
Skodaoctavia

Marka i model:

Skoda octavia

Waga w kg (łączna):

1300.00

Budżet zlecenia [zł]:

1

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 2137.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport samochodu

    Zlecenie przewozu pojazdu uwidacznia się najczęściej, gdy zakupujemy nowy pojazd lub ściągamy go od wcześniejszego właściciela, na przykład z Austrii. Rozstrzygający koszt i przygotowanie transportu zależą od czynników takich jak: stan pojazdu, jego waga i wymiary oraz odcinek do pokonania.

Jak najbezpieczniej i najtaniej przewieść wóz?

    Jednym z najczęstszych rozwiązań jest wystawienie darmowego ogłoszenia o przewiezie pojazdu na Clicktrans.pl, a już po kilku minutach otrzymamy oferty od przewoźników, którzy specjalizują się w przewozie pojazdów. W trakcie wyboru przedsiębiorstwa transportowego warto utwierdzić się, czy posiada stosowną polisę, która obejmuje ubezpieczenie w sytuacji zniszczenia pojazdu.

Sposoby transportu wozu

    Do przewiezienia samochodu pomocne są autotransportery – lawety czyli (ciężarówka z platformą załadunkową lub otwartą naczepą), lohra (większa laweta) lub zestaw (samochód oraz przyczepa). Kluczowe znaczenie ma dokładne przymocowanie samochodu – koła pojazdu należy przypiąć czteroma linami trzymającymi tak, aby samochód nie zmieniał położenia w czasie transportu. Wypada nie zapominać także, że właściwa masa przyczepy nie powinna przekraczać rzeczywistej masy auta ciągnącego.

Formalności

    Żeby niezależnie transportować samochód osobowy wystarczy prawo jazdy kategorii B, w momencie gdy masa całkowita nie jest większa niż 3,5 t. W momencie jeśli DMC przekracza 3,5 t., wówczas konieczne jest prawo jazdy w kategorii B E. Jeśli zlecamy transport w firmie na terenie UE, najczęściej wymagany będzie CRM (list przewozowy) i świadectwo zlecenia, który uprawnia firmę do odbioru samochodu.

Adres i termin nadania

Newcastle upon Tyne, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Termin elastyczny