(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

skrzynia i kredens (Nr 3138350)

skrzynia i kredens

Waga w kg (łączna):

100

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Typ:

pomieszczenie firmowe

Dystans: 1848.00 km

Adres i termin nadania

Wielka Brytania, Lancashire, Lytham Saint Annes

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Opolskie, Niemodlin

Termin elastyczny


Przeprowadzki

Przeprowadzki

 

            Wyprowadzka jest pozornie zawiłym i pracochłonnym procesem, jednak gdy właściwie ją zaplanujemy, powinna przebiec bez dużych problemów.

            Na początek należy zrobić selekcję posiadanych rzeczy. Jak czegoś od kilku lat nie używamy lub jeśli jest zepsute, lepiej to przekazać komuś, komu bardziej się przyda lub pozbyć się, niż przewozić z lokalizacji do lokalizacji. Do pakowania różnych rzeczy przydadzą się solidne pudła, które należy kupić lub podpytać o nie w pobliskim markecie, który na ogół wyrzuciłby je do kosza. Dodatkowo oprócz kartonów, można zastosować worki na śmieci. Nie zapomnijmy, aby równo porozkładać ciężar, przykładowo porozdzielać książki na kilka pudeł, aby bezproblemowo było je przetransportować. Opisanie każdego pudła uprości przy rozpakowywaniu rzeczy i aranżowaniu się w nowym lokalu. Pokaźne meble należy rozkręcić, aby przeciwdziałać uszkodzeniom, co ułatwi pracę przewoźnikowi. Kiedy mamy materiały izolujące, na przykład jak folię strech, spróbujmy poosłaniać bardziej wrażliwe rzeczy, a jak nie posiadamy folii, wówczas warto użyć koce, prześcieradła i zakleić normalną taśmę samoprzylepną. Tymczasem nieduże rzeczy zawińmy w ubrania czy ręczniki nim umieścimy w paczce.

            Zlecając transport warto poinformować firmę transportową o takich detalach, jak kondygnacja załadunku i wyładunku, występowanie windy, lub przeszkody w podjeździe pod budynek. Koniecznie należy poinformować, jeżeli występują wyjątkowe zasady odnoszące się do jakiś mebli.

            Najkorzystniejsze stawki transportu można uzyskać korzystając z giełdy transportowej, takiej jak portal Clicktrans.pl, gdzie dużo specjalistycznych przewoźników proponuje swoje usługi w zakresie transportu, z dodatkową opcją załadunku czy też wyładunku oraz zabezpieczenie naszego dobytku.