(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Skrzynie drewniane (Nr 7527909)

Długość x Szerokość x Wysokość
Waga
Skrzynie drewniane
74 x 55 x 35 cm
6000 kg
Czy wymiary są dokładne?
Tak
Czy ładunek jest na paletach?
Nie
Czy przesyłka jest opakowana?
Nie
Łączna waga:
6000 kg
Dystans
321 km
Pomoc w załadunku i rozładunku:
Niewymagana
Faktura VAT:
Niewymagana

Adres i termin nadania

Polska, Dolnośląskie, Milicz

10 mar 2021

Adres i termin dostawy

Polska, Mazowieckie, Mała Wieś

10 mar 2021


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje w szczególności zakłady pracy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce pobytu. Warto przed zleceniem takiego przewozu zdiagnozować kilka priorytetowych spraw.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy formę załadunku oraz rozładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli znajduje się na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe, które będą w mocy unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w miejscu wyładunku. W wypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, opłaca się uzgodnić, czy potrzebna jest górna plandeka i czy do przewozu może być nieprzykryta naczepa. Jeśli pragniemy przewieźć owoce i warzywa, produkty spożywcze, wówczas może okazać się obowiązkowe zastosowanie pojazdu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że przewóz ładunków łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie adekwatnych papierów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonej wagi ładunku, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi należnościami finansowymi.

            Po dookreśleniu swoich wymogów, najczęściej można zlokalizować przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Ze względu na fakt, że ogłoszenia na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości różnych przewoźników, którzy posiadają potrzebną gamę pojazdów przystosowanych do transportu różnorodnych towarów, a olbrzymia konkurencja umożliwia zdobycie korzystnych cen.