(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Skrzynie osadnikowe ze stali k.o. (Nr 7095362)

Długość [m]:

1

Szerokość [m]:

0.5

Wysokość [m]:

0.5

Waga w kg (łączna):

80

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

skrzynie ze stalo kwasoodpornej

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 270.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Kujawsko-Pomorskie, Nakło Nad Notecią

23 gru 2020

Adres i termin dostawy

Polska, Łódzkie, Budziszewice

Termin elastyczny


Transport niepełną ciężarówką

Transport niepełną ciężarówką tzw. „Less Than Truckload” to spożytkowanie kawałka przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego. Jeżeli posiadamy do przewiezienia mały towar, który nie potrzebuje skorzystania z pełnego samochodu ciężarowego lub który nie potrzebuje skorzystania z całej płaszczyzny, wtedy wybranie takiego rodzaju kategorii jak: niepełny samochód ciężarowy jest odpowiednie. 


Do ciężarówek stosowanych w przewozie LTL kwalifikuje się wozy, których waga przewyższa 3,5 t. i inne maszyny spełniające warunki ustawowe. Do transportu LTL wykorzystuje się duże kontenery meblowe, samochody ciężarowe BDF, ciężarówki skrzyniowe oraz ciężarówki tzw. kontenery, ciężarówki typu: firanka oraz furgon. Gatunek samochodu ciężarowego wypadałoby aby był dostosowany do przetransportowania naszych rzeczy, które zadeklarowaliśmy w wyszukanej przez nas kategorii.

W oszacowaniu ceny przewozu ładunku w ramach LTL, ważne są jego parametry – waga i wielkość. Trzeba również dołączyć informację o tym, czy rzeczy do zabrania są umieszczone na paletach i czy zostały spakowane. Jeżeli tak, wypada opisać opakowanie. Ważna jest również informacja w temacie usługi – czy obejmuje wyłącznie transport, czy na przykład załadunek i wyładunek. Zasadniczą informacją może być także termin realizacji transportu.

Ładunki transportowane w tematyce LTL to zazwyczaj paczki z odzieżą, narzędzia, meble, a nawet części elektrowni wiatrowej.

W przypadku, kiedy przewóz niepełną ciężarówką nie wystarczy , żeby przewieźć nasz ładunek, opłaca się skorzystać z innej opcji – z przewozu pełną ciężarówką FTL („Full Truck Load”), innymi słowy zwanego transportem całonaczepowym.