(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Meble Dodano: 2017-08-31 18:27

SKRZYNIE TRANSPORTOWE

(Nr 2000195)
SKRZYNIE TRANSPORTOWE

Długość [m]:

150

Szerokość [m]:

110

Wysokość [m]:

200

Waga w kg (łączna):

200.00

Ilość sztuk:

1

Typ usługi:

Tylko transport

Dystans: 950.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

750 zł

ID firmy: 39673
oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

07-09-2017, 16:46

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-07 do 2017-09-30

Dostawa:

Po 3 dniach

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 750 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport mebli

    Kiedy obmyślamy przewóz mebli, czy to z powodu zmiany adresu lub przez zmianę wyposażenia biura, warto zwrócić uwagę na szereg spraw, gdyż uchybienia w momencie przygotowania przewozu mogą kosztować nas bardzo wiele nerwów i zasobów finansowych. Kłopoty mogą zacząć się od zadraśnięcia, na które będziemy zmuszeni patrzeć w naszym dopiero co umeblowanym salonie przez dalszych parę lat, aż do następnej zmiany mebli, bądź do całkowitego zniszczenia oraz konieczności zakupu nowego umeblowania.

    W pierwszym etapie, kiedy przewozimy nienowe meble, trzeba naturalnie je opróżnić z zawartości i usunąć brud, przykładowo mokrą ściereczką. Następnie wypadałoby zastanowić się, czy transportowany mebel rozkręcić, czy też zostawić w całości. W przypadku wieloletnich mebli rozmontowywanie ich, może być to ryzykowne, dlatego że elementy bywają nieproste do ponownego skręcenia, a mebel jak np. sofa może utracić swój pierwotny wygląd oraz stabilność. Jednak przy naprawdę olbrzymich meblach, takich jak np. szafa, powinniśmy zwrócić uwagę na szerokość drzwi klatki schodowej oraz drzwi windy, ponieważ przez nie będzie trzeba je przenieść. Jak już zapadnie decyzja o transporcie, rzeczy trzeba w następnej kolejności odpowiednio zabezpieczyć. Do tego przydadzą się używane koce, pościele, kartony, folie stretch czy ubrania, którymi okręcamy sprzęt, zwracając wyjątkowo czujność na newralgiczne punkty, którymi są narożniki mebli, gdyż mają umiejętność do uszkadzania i ścierania. Bardzo ważne jest, żeby zwracać swoje zainteresowanie na szklane elementy, na przykład szklane pułki. Kiedy potrzebujemy zapanować nad poruszaniem się rzeczy i utrzymanie ich w jednym miejscu, należy użyć taśmę klejącą, jak również folię stretch, która po kilkukrotnym owinięciu przedmiotu rewelacyjnie utrzymuje wszystko w miejscu. Kiedy chcemy odnaleźć solidną firmę przewozową, warto skorzystać z aukcji transportowej Clicktrans.pl, dzięki której po publikacji bezpłatnego ogłoszenia, otrzymamy wiele ciekawych ofert transportu od sprawdzonych przewoźników. Kiedy potrzebujemy jak najskuteczniej i jak najszybciej przygotować usługę przewozową, należy w ogłoszeniu precyzyjnie przedstawić wszystkie wymiary zebranych do przewozu pakunków, a również opisać ich wagę i trasę, którą mają przejechać – często od tych istotnych informacji zależy cena transportu.

Adres i termin nadania

Nadma, 05-270, Polska

11 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Næstved, Dania

15 wrz 2017