(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2017-11-22 12:31

skrzyniopalety drewniane

(Nr 2171850)

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

2.8

Waga w kg (łączna):

4000.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Tak

Czy ładunek jest zapakowany?:

Tak

Opakowanie ładunku:

32 skrzyniopalety drewniane o wymiarach dł160 szer120 wys 135

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 310.00 km

Full truck load

     Transport ładunku zamawiany na pełną ciężarówkę interesuje nade wszystko firmy. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które obecnie przeprowadzają się. Wypada przed zamówieniem takiego transportu ustalić kilka istotnych tematów.

     Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku jak i wyładunku przewożonych rzeczy. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy mamy wózki widłowe zdolne dźwignąć jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W przypadku małych przedmiotów czy też towarów sypkich, należy określić, czy potrzebna jest górna osłona oraz czy do transportu starczy nieosłonięta naczepa. Jeżeli potrzebujemy przewieźć płody rolne, produkty spożywcze, to może okazać się konieczne zastosowanie pojazdu-chłodni. Pamiętajmy, że przewóz towarów łatwopalnych i szkodliwych nakazuje posiadanie odpowiednich świadectw, oprócz tego w przewozie po za granice kraju, przy przekroczeniu wyznaczonej wagi ładunku, w pewnych państwach trzeba się liczyć z dodatkowymi kosztami.

     Po dookreśleniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć przewoźnika na giełdzie transportowej, takiej jak serwis Clicktrans. Dlatego że, oferty na niej publikowane, docierają do bardzo dużej ilości różnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych produktów, zaś olbrzymia konkurencja umożliwia pozyskanie niskich stawek.

Adres i termin nadania

Bardo, 57-256, Polska

Od 24 lis 2017 do 1 gru 2017

Adres i termin dostawy

Proszowice, 32-100, Polska

Termin elastyczny