(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Paczki Dodano: 2017-11-16 14:39

Skrzynka prostopadłościenna

(Nr 2159874)
Skrzynka prostopadłościenna

Długość [m]:

2.5

Szerokość [m]:

1.4

Wysokość [m]:

0.8

Waga w kg (łączna):

45.00

Ilość sztuk:

1

Dystans: 1035.00 km

Transport paczek

    Cena przewozu pakunku uzależniona jest od jej wymiarów, ciężaru oraz od trasy paczki. Aby zlokalizować najbardziej ciekawą opcję transportu paczki, dobrą praktyką jest opublikować za darmo zlecenie w serwisie giełda transportowa Clicktrans.pl, a za moment uzyskamy oferty od firm transportowych, które mogą wykonać nasze zlecenie „po drodze”. Jeszcze przed samym przewozem warto podać rodzaj transportowanego przedmiotu – czy potrzebuje on prawidłowego pakowania, czy planujemy przewieźć rzeczy kruche i tłukliwe. Te wskazówki są szczególnie istotne, gdy chcemy przesłać przesyłkę zawierającą szklane przedmioty, ceramikę, sprzęt elektroniczny, instrumenty muzyczne, żywność czy inne rzeczy, których przewóz wymaga dodatkowej czujności. Nim wyszukasz przewoźnika, przekonaj się, czy przedsiębiorstwo posiada stosowne ubezpieczenie.

Jak zabezpieczyć paczkę?

    Przygotowując paczkę do przewozu opłaca się nie zapominać o zabezpieczeniu jej przed uszkodzeniami – pustą przestrzeń można napakować kawałkami styropianu, gazet lub gąbką. Bardzo kruche przesyłki zawierające szkło i porcelanę powinniśmy zabezpieczyć folią bąbelkową, pianką FLOPAK lub poduszkami powietrznymi.

Gdzie znaleźć tworzywa do zapakowania paczki?

    Kartony i opakowania możemy zakupić w sklepie budowlanym. Możemy również udać się do pobliskiego sklepu spożywczego lub marketu i zapytać o nie kogoś z pracowników. Przed tym nim zapakujemy przedmiot do kartonu, oceńmy jego stan, zabierzmy wszystkie zbyteczne etykiety i teksty, które mogą zwieść przewoźnika. Wykorzystajmy szeroką i solidną taśmę, żeby ochronić klapy pudła. Na zewnątrz kartonu przyklejmy białą kopertę, na której zapiszemy miejsce pobytu odbiorcy (drukowanymi literami).

Adres i termin nadania

Giżycko, 11-500, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Pilzno, Czechy

Termin elastyczny