(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Pełna ciężarówka Dodano: 2018-07-25 09:17

Skrzynki drewniane

(Nr 3009624)
Skrzynki drewniane

Długość [m]:

4.9

Szerokość [m]:

2.2

Wysokość [m]:

2.1

Waga w kg (łączna):

1500.00

Typ usługi:

Tylko transport

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

skrzynki drewniane lbez palet potrzebny bus 10 paletowy

Dystans: 135.00 km

Transport pełną ciężarówką

Pełna ciężarówka

 

            Transport towaru zlecany na pełną ciężarówkę interesuje zwłaszcza przedsiębiorstwa. Jednak zdarza się, że z przewozu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które aktualnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uściślić parę istotnych formalności.

            W pierwszej kolejności, należy ustalić formę załadunku oraz wyładunku przewożonych rzeczy. Gdy jest on umiejscowiony na paletach, to nasuwa się pytanie czy dysponujemy sprzętem takim jak wózki widłowe, które mogą unieść jego ciężar zarówno w miejscu załadunku oraz w lokalizacji rozładunku. W wypadku niewielkich paczek czy też produktów sypkich, warto zdefiniować, czy niezbędna jest górna plandeka oraz czy do transportu starczy odkryta przyczepa. Gdy potrzebujemy przetransportować rośliny, towary spożywcze, wówczas może okazać się przydatne skorzystanie z samochodu-chłodni. Nie wolno zapomnieć, że transport towarów łatwopalnych i niebezpiecznych nakazuje posiadanie odpowiednich papierów, dodatkowo w przewozie do innych krajów, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w niektórych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi kosztami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, szybko można wyszukać przewoźnika na giełdzie przewozowej, takiej jak serwis Clicktrans. Albowiem oferty na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości specjalistycznych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę samochodów przystosowanych do transportu różnorakich ładunków, a duża konkurencja umożliwia osiągnięcie niskich cen.

Adres i termin nadania

Grójec, 05-600, Polska

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018

Adres i termin dostawy

Kielce, Polska

Od 25 lip 2018 do 26 lip 2018