(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)

Skrzynki Drewniane (Nr 3974606)

Długość [m]:

4.80

Szerokość [m]:

2.20

Wysokość [m]:

2.20

Waga w kg (łączna):

1200.00

Typ usługi:

Transport, pomoc w załadunku i rozładunku

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 0.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Jarocin

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Niemcy, Berlin, Berlin

Termin elastyczny


Transport pełną ciężarówką

            Transport towaru zlecany na pełen samochód ciężarowy, interesuje w szczególności firmy. Często zdarza się, że z transportu - pełna ciężarówka korzystają osoby prywatne, które właśnie zmieniają miejsce zamieszkania. Wypada przed zleceniem takiego przewozu uzgodnić kilka zasadniczych tematów.

            Pierwsza sprawa, to ustalamy sposób załadunku oraz wyładunku produktu. Jeżeli jest on umiejscowiony na paletach, wówczas nasuwa się pytanie czy jesteśmy w posiadaniu sprzętu takiego jak wózki widłowe, które podołają unieść jego wagę zarówno w lokalizacji załadunku jak i w lokalizacji rozładunku. W przypadku niewielkich przedmiotów czy też towarów sypkich, opłaca się uściślić, czy niezbędna jest górna plandeka i czy do transportu może być odkryta naczepa. Jeżeli pragniemy przetransportować owoce i warzywa, towary spożywcze, to może okazać się przydatne użycie pojazdu-chłodni. Nie zapominajmy, że transport towarów łatwopalnych i groźnych wymaga posiadanie stosownych dokumentów, jak także w przewozie międzynarodowym, przy przekroczeniu określonego ciężaru towaru, w pewnych państwach powinno się liczyć z dodatkowymi odpłatnościami.

            Po zdefiniowaniu swoich wymagań, najłatwiej można znaleźć firmę transportową na giełdzie przewozowej, takiej jak portal Clicktrans. Ponieważ oferty na niej wystawione, trafiają do bardzo dużej ilości profesjonalnych firm transportowych, które posiadają potrzebną gamę pojazdów dopasowanych do przewozu różnorodnych paczek, a duża konkurencja umożliwia dostanie korzystnych stawek.