(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Maszyny i sprzęt, Inne maszyny i sprzęt Dodano: 2017-05-01 07:21

skrzynki z narzędziami, krzesła,grill,kilka szafek

(Nr 1761540)
skrzynki z narzędziami, krzesła,grill,kilka szafek

Dystans: 2111.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport maszyn i sprzętu

    Transport urządzeń lub sprzętu potrzebuje praktyki ze strony przewoźnika, który musi umiejętnie osłonić sprzęt, aby ustrzec się różnego rodzaju awarii, zadraśnięć oraz wgnieceń. Do najczęściej zlecanych przesyłek w sekcji przewóz urządzeń i sprzętu wymienia się: spawarki, wyważarki, witryny chłodnicze, rozdzielnice elektryczne, konstrukcje stalowe, kompresory, urządzenia solaryjne (solaria), urządzenia czyszczące, suszarnie oraz dużo innych.

Cena transportu urządzeń i sprzętu

    Cena przewozu urządzeń i sprzętu jest związana często od wielkości i ciężaru maszyny oraz od trasy czyli od miejsca załadunku do punktu rozładunku. Zazwyczaj przewóz urządzeń jest przewozem ponadgabarytowym i zobowiązuje do posiadania odpowiednich zaświadczeń jak również specjalistycznej wiedzy ze strony firmy transportowej. W naszym państwie śr. cena  transportu maszyn wynosi 1,28 zł za kilometr. Orientacyjnie np., transport urządzenia wulkanizacyjnego w obrębie Polski kosztuje 0,84-2,93 zł/km. Przewóz lady chłodniczej w kraju wiąże się z kosztem prawie 1,02 zł/km.

Cena transportu maszyn lub sprzętu poza teren Polski

    Popularnymi kierunkami w międzynarodowym transporcie urządzeń lub sprzętu są Niemcy i Anglia. Śr. koszt transportu maszyn lub sprzętu za 1 km przy trasie Polska – Wielka Brytania jest wydatkiem około 0,70 złotych. Weźmy na przykład, transport spawarki na trasie Polska – Anglia zapłacimy średnio 0,23 zł za kilometr. Za to na odcinku nasz kraj – Niemcy za transport urządzeń będzie kosztował blisko 0,95 zł za kilometr. Na tej trasie za transport maszyny typu oklejarka cena wynosi około 1,18 zł za kilometr, a przewóz frezarki to cena niecałe 0,54 zł za kilometr.

Adres i termin nadania

York, Wielka Brytania

12 maj 2017

Adres i termin dostawy

Kętrzyn, Polska

Termin elastyczny