(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2012-04-17 21:52

skuter

(Nr 139850)

Marka i model:

Magnus retro

Waga w kg:

91.00

Dystans: 242.40 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

290 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

18-04-2012, 00:24

Załadunek możliwy w terminach:

od 2012-04-24 do 2012-04-25

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 290 zł

Wiadomości:

300 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

17-04-2012, 22:25

Załadunek możliwy w terminach:

2012-04-18

Czas transportu (dni):

1

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2012-04-17, 21:52

Opis oferty:

mogę jutro(18-04) zabrać w godzinach popołudniowych, przedtem proszę o kontakt

Cena (zawiera VAT): 300 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory oraz skutery to często cenne towary, które wyglądają na dość trudne do unieruchomienia podczas transportu. Niełatwe - chociaż jedynie na pozór. Należycie przymocowany jednoślad na pewno przetrzyma drogę bez żadnej skazy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 liny trzymające, a w przypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą zaledwie dwie, gdyż mają one prowadnice uniemożliwiające przemieszczanie się motoru. Kluczowe jest, aby mocowania nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odłączyć w trakcie jazdy, a ponadto trzeba uważać, aby nie ocierały się o ostre elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w specjalistycznym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery można też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na bokach wozu oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyruszeniem osuszyć bak motoru, który może w trakcie jazdy wylać się na nierównościach. Istnieją również platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zwykle nie blokują całego miejsca w aucie.

     Warto zazwyczaj wywiedzieć się o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest ryzykowne i zagraża zniszczeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca finalnego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm, które transportują podobnego typu maszyny regularnie. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 zł za kilometr. Zdarza się często znaleźć okazję i zapłacić sporo taniej, wydarza się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przetransportować pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Zachodniopomorskie, Kołobrzeg, 78-100, Bolesława Krzywoustego, 9/3

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Polska, Pomorskie, Gdańsk, 80-034, Nieborowska, 48/60

Termin elastyczny