(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-24 14:37

Skuter, 160kg, na palecie 0,80x1,90 wys ok 1m.

(Nr 1807542)
Skuter, 160kg, na palecie 0,80x1,90 wys ok 1m.

Marka i model:

skuter honda sh150, mogę spakować na paletę 80x190x 100wys.

Waga w kg:

160.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3338.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, chciałbym wywieźć skuter, jak wyżej opisany, do Hiszpanii, w okolice Malagi, termin? po wakacjach. Dopasuję się do możliwości transportu. Chciałbym zabrać się razem z moją wysyłką jako pasażer. Mogę być pomocny. Kat A,B.C,E Napisałem w okolice Malagi bo mogę przejechać samodzielnie ok 100km do celu. Zależy mi na jak najniższej cenie. Miasto załadunku, najlepiej Warszawa, ale mogę się przemieścić dla ułatwienia. Tyle że bez palety wówczas.

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

ID firmy: 248232
nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-06-2017, 18:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-04

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Jeśli termin załadunku Państwu odpowiada zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motory i skutery to zwykle wartościowe ładunki, które wydają się dość ciężkie do unieruchomienia podczas transportu. Trudne - niemniej jednak tylko pozornie. Należycie zamocowany jednoślad na pewno przetrwa drogę bez żadnej rysy.

     Trzymanie zależy od metody, w jakiej będzie jednoślad transportowany. Podczas transportu na przyczepie, niezbędne będą 4 pasy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motocykli wystarczą zaledwie 2, ponieważ posiadają one prowadnice udaremniające przemieszczanie się pojazdu. Ważne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odhaczyć w trakcie drogi, a ponadto trzeba uważać, by nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w branżowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w osłoniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy wyłącznie nie zapominać o miękkich „obijakach” na ścianach pojazdu i między przewożonymi obiektami.

    Żeby kierowca nie jechał w oparach benzyny, należałoby przed wyruszeniem opróżnić bak jednośladu, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy montowane do busa lub vana, które umożliwiają transportować jednoślad lub skuter i często nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Należy zawsze wypytać o wszelkie szczegóły i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy przewoźnik posiada najazdy do jego załadunku. Użycie do tego przykładowo belki jest ryzykowne i grozi zniszczeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Wystawiając zlecenie transportu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć dużo ciekawych ofert od profesjonalnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na trasach europejskich kształtują się do 0,6 złotych za kilometr. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić sporo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować motor na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy powrocie z realizowanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 2 wrz 2017 do 30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny