(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-05-24 14:37

Skuter, 160kg, na palecie 0,80x1,90 wys ok 1m.

(Nr 1807542)
Skuter, 160kg, na palecie 0,80x1,90 wys ok 1m.

Marka i model:

skuter honda sh150, mogę spakować na paletę 80x190x 100wys.

Waga w kg:

160.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 3338.00 km

Informacje dodatkowe:

Witam, chciałbym wywieźć skuter, jak wyżej opisany, do Hiszpanii, w okolice Malagi, termin? po wakacjach. Dopasuję się do możliwości transportu. Chciałbym zabrać się razem z moją wysyłką jako pasażer. Mogę być pomocny. Kat A,B.C,E Napisałem w okolice Malagi bo mogę przejechać samodzielnie ok 100km do celu. Zależy mi na jak najniższej cenie. Miasto załadunku, najlepiej Warszawa, ale mogę się przemieścić dla ułatwienia. Tyle że bez palety wówczas.

Oferty od Przewoźników (0)

1600 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

26-06-2017, 18:59

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-01 do 2017-09-04

Czas transportu (dni):

4

Sposób transportu:

samochód dostawczy

Opis oferty:

Transport bezpośredni, bez przeładunków. Zabezpieczony i ubezpieczony. Jeśli termin załadunku Państwu odpowiada zapraszam do kontaktu

Cena (zawiera VAT): 1600 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motocykle oraz skutery to zazwyczaj wartościowe ładunki, które wydają się całkiem nieproste do zabezpieczenia podczas przewozu. Niełatwe - jednak tylko złudnie. Odpowiednio zamocowany pojazd w 100% przetrwa drogę bez żadnej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie jednoślad przewożony. Podczas przewozu na naczepie, obowiązkowe będą 4 taśmy mocujące, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motocykli wystarczą wyłącznie 2, ze względu na fakt, że dysponują one szyny udaremniające przemieszczanie się jednośladu. Istotne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie drogi, a również trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je uszkodzić. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub kupić w wyspecjalizowanym sklepie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o gumowych „obijakach” na ścianach wozu i pomiędzy transportowanymi rzeczami.

    Żeby kierowca nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy porozlewać się na nierównościach. Istnieją poza tym platformy mocowane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć motor lub skuter i zazwyczaj nie blokują większość miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszelkie drobiazgi i warunki, w jakich nasz jednoślad będzie przewożony, a również, czy firma transportowa ma najazdy do jego załadunku. Stosowanie do tego np. deski jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru czy skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca docelowego.

     Umieszczając ofertę transportu w portalu Clicktrans.pl można dostać dużo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które transportują podobnego typu sprzęt codziennie. Ceny za transport na szlakach w Unii Europejskiej kosztują do 0,6 złotych za km. Można jednak trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w przypadku kiedy przewoźnik może przetransportować motocykl na zasadzie doładunku lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli posiadając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Warszawa, Polska

Od 2 wrz 2017 do 30 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Malaga, Hiszpania

Termin elastyczny