(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Pojazdy inne, Pozostałe pojazdy Dodano: 2018-01-09 23:54

Skuter dla inwalidow

(Nr 2271104)

Długość [m]:

144

Szerokość [m]:

69

Wysokość [m]:

130

Waga w kg (łączna):

140.00

Dystans: 1952.00 km

Transport pozostałych pojazdów

    Przewóz auta osobowego to nic trudnego. Kiedy posiadasz do transportu coś o bardziej niestandardowych wymiarach, czyli na przykład maszynę budowlaną, naczepę kempingową, quada, skuter wodny lub części do jakiejkolwiek z tych pojazdów, a może masz nawet samolot, albo po prostu posiadasz niezapakowany skuter, wtedy pojawia się zagwozdkę ze znalezieniem fachowej firmy transportowej. Portal Clicktrans przydaje się, by pozbyć się tego typu problemów. Ze względu na fakt, że posiadamy w bazie tysiące różnorodnych firm transportowych z różnorodną gamą aut, więc na pewno znajdą się firmy transportowe, które mogą być w stanie przetransportować twój towar niezależnie od tego, jak niestandardowe posiada wielkości.

    Aby dostać zlecenia dopasowane do twoich potrzeb, pamiętaj, żeby jak najszczegółowiej opisać maszynę. To ułatwi firmie transportowej sprawdzić, czy ma należyty wóz, aby taki transport dokonać. W sytuacji, jeśli wymiary lub waga aut przerastają parametry możliwe w ruchu drogowym, przewoźnik i jego kierowcy muszą mieć odpowiednie uprawnienia, a w trakcie jazdy konieczna będzie obecność pilota. Znaczące będzie także określenie, w jakim stanie jest sprzęt, czy jest działający i może sam wtoczyć się na przyczepę, czy też, np. ma awarie, które na to nie pozwalają.

    Cena za transport sprzętu w portalu Clicktrans nierzadko jest nie tak wysoka niż typowe ceny na rynku transportowym. Przykładowo transport wagoworkownicy na trasie Niemcy - Polska na odcinku wynoszącym około 950 km został spieniężony za 900 zł, czyli aż o 500 PLN taniej niż zazwyczaj taki transport wynosi.

Adres i termin nadania

Upton Way, Northampton, Wielka Brytania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Czeremcha, 17-240, Polska

Termin elastyczny