(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 11:59

skuter honda 125 cm

(Nr 2016731)

Marka i model:

honda dylan

Waga w kg (łączna):

90.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1422.00 km

Informacje dodatkowe:

witam szukam kogos kto przetransportuje mi skuter z czaplinka woj zach pom do trondheim norwegia w terminie od około 28 wrzesnia do kotregos pazdziernika

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

ID firmy: 537327
oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 01:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-25 do 2017-10-08

Dostawa:

Po 2 dniach

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-25, 01:07

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Motorcycles transport

    Motocykle oraz skutery to często cenne towary, które wydają się stosunkowo ciężkie do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Niełatwe - aczkolwiek jedynie złudnie. Bezbłędnie przymocowany jednoślad w 100% przetrwa drogę bez ani jednej rysy.

     Mocowanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie motor przewożony. Podczas przewozu na naczepie, niezbędne będą cztery liny trzymające, a w wypadku specjalistycznej przyczepy do przewozu motorów wystarczą jedynie dwie, ze względu na fakt, że posiadają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się pojazdu. Kluczowe jest, żeby taśmy nie były zakończone „otwartym” hakiem, który może się odpiąć w trakcie jazdy, a dodatkowo trzeba uważać, by nie ocierały się o szpiczaste elementy, które mogą je przeciąć. Przyda się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zdobyć w branżowym markecie i uniknąć zniszczenia amortyzacji. Motory i skutery można też transportować w zamkniętych pojazdach dostawczych, a ich zabezpieczenie nie różni się znacząco. Trzeba wyłącznie pamiętać o elastycznych „obijakach” na bokach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi rzeczami.

    Aby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie drogi rozchlapać się na nierównościach. Występują także platformy mocowane do busa lub vana, które pozwalają przewieźć motocykl lub skuter i zazwyczaj nie blokują całego miejsca w pojeździe.

     Warto zazwyczaj dowiedzieć się o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz motor będzie przewożony, a także, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Korzystanie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i zagraża zepsuciem motoru czy skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca końcowego.

     Umieszczając ofertę przewozu w serwisie Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm transportowych, które transportują tego typu sprzęt regularnie. Ceny za przewóz na szlakach europejskich kosztują do 0,6 PLN za km. Zdarza się często trafić okazję i zapłacić dużo taniej, dzieje się tak, w wypadku gdy przewoźnik może przewieźć motocykl na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Czaplinek, Polska

28 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Trondheim, Norwegia

Od 18 paź 2017 do 19 paź 2017