(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Motocykle i skutery Dodano: 2017-09-08 11:59

skuter honda 125 cm

(Nr 2016731)

Marka i model:

honda dylan

Waga w kg:

90.00

Budżet zlecenia [zł]:

800

Potrzebuję fakturę VAT:

Nie

Dystans: 1422.00 km

Informacje dodatkowe:

witam szukam kogos kto przetransportuje mi skuter z czaplinka woj zach pom do trondheim norwegia w terminie od około 28 wrzesnia do kotregos pazdziernika

Oferty od Przewoźników (0)

1000 zł

oferta wygasła

Szczegóły oferty:

Data oferty:

11-09-2017, 01:07

Załadunek możliwy w terminach:

od 2017-09-25 do 2017-10-08

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

laweta

Oferta ważna do:

2017-09-25, 01:07

Opis oferty:

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często kosztowne ładunki, które wyglądają na dosyć niełatwe do unieruchomienia w trakcie transportu. Nieproste - chociaż tylko na pozór. Należycie umocowany motocykl na pewno przetrzyma trasę bez jednej skazy.

     Mocowanie zależy od metody, w jakiej będzie motor przewożony. W trakcie przewozu na naczepie, obowiązkowe 4 taśmy trzymające, a w przypadku specjalistycznej przyczepy do transportu motorów wystarczą jedynie dwie, bowiem mają one prowadnice uniemożliwiające przesuwanie się jednośladu. Ważne jest, aby liny nie były zakończone „otwartym” zaczepem, który może się odhaczyć w trakcie jazdy, a także trzeba uważać, by nie ocierały się o zaostrzone elementy, które mogą je rozerwać. Przyda się też blokada zawieszenia, którą można zrobić lub zaopatrzyć się w profesjonalnym sklepie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motory i skutery można też przewozić w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Należy jedynie nie zapominać o elastycznych „obijakach” na ścianach samochodu oraz pomiędzy przewożonymi przedmiotami.

    Aby kierowca nie prowadził w wyziewach benzyny, warto przed wyjazdem osuszyć bak motocykla, który może w trakcie jazdy ulać się na nierównościach. Istnieją także platformy przyczepiane do busa lub vana, które ułatwiają przewieźć motor lub skuter i zarazem nie zapełniają całego miejsca w samochodzie.

     Warto zazwyczaj wypytać o wszystkie szczegóły i warunki, w których nasz pojazd będzie przewożony, a również, czy przewoźnik ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności np. belki jest niepewne i zagraża uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyjazdem do miejsca końcowego.

     Umieszczając zlecenie przewozu w serwisie Clicktrans.pl można zdobyć wiele interesujących ofert od rzetelnych firm, które transportują podobnego typu sprzęt stale. Ceny za przewóz na trasach w Unii Europejskiej kształtują się do 0,6 PLN za km. Można jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w wypadku kiedy firma może zabrać pojazd na zasadzie niepełnej ciężarówki lub przy wracaniu z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Czaplinek, Polska

28 wrz 2017

Adres i termin dostawy

Trondheim, Norwegia

Od 18 paź 2017 do 19 paź 2017