(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Skuter Wodny na przyczepce (Nr 5038470)

Skuter Wodny na przyczepce

Długość [m]:

4.0

Szerokość [m]:

1.5

Wysokość [m]:

1.5

Waga w kg (łączna):

350

Dystans: 720.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Lubuskie, Sulęcin

Od 27 wrz 2019 do 1 paź 2019

Adres i termin dostawy

Szwecja, Västra Götalands Län, Goteborg

Od 30 wrz 2019 do 3 paź 2019


Transport różnych gatunków łodzi

Pod frazą „łodzie” figuruje dużo różnego rodzaju pojazdów pływających. Zaczynając od mniejszych, jak: rowery wodne, małe łódki, czy też większych jak: żaglówki. Przy transporcie żaglówek, szczególnie tych mających większe gabaryty, kluczową sprawą jest ich ciężar. Firma transportowa, która zobowiąże się na taki transport łodzi, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy ciężar przekroczy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia zalecanej wagi, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL ,a co za tym idzie, kierowca musi posiadać w ciężarówce przyrząd typu: viaBox.

Podczas przewozu motorówki - niezależnie od jej gatunku - dobrą praktyką jest pozabierać jak największą liczbę przedmiotów luźnych, a te których nie można usunąć unieruchomić tak, żeby się nie przemieszczały. Dobrze jest mieć wiedzę, że rzeczy poruszające się mogą uszkodzić żaglówkę w większym lub mniejszym stopniu.

Koszt transportu motorówki czy też jachtu zazwyczaj zależy od ciężaru, rozmiaru oraz odcinka do pokonania. W momencie, gdy samemu nie możemy przewieźć jacht, zalecamy użycie giełdy przewozowej Clicktrans. Wystarczy w kategorii: „Łodzie” zlecić za free ofertę, a w parę sekund wieść zostanie dostarczona do tysiąca firm transportowych, które przejrzą zgłoszony transport i zaprezentują swoje oferty. Dzięki temu w jednym miejscu ma się dostęp do wielu ofert różnych firm przewozowych. Czym szczegółowiej będzie przedstawiony ładunek, tym dokładniejsza będzie wycena takiego przewozu.

Na przykład, koszt dla kajaka znajduje się w przedziale 0,3-0,5 złotych za kilometr. Cena motorówki przeciętnego rozmiaru, zazwyczaj rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt sporego jachtu - to zazwyczaj przedział 2,5-3 złotych za kilometr.