(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

Skuter wodny na przyczepie (Nr 4865534)

Skuter wodny na przyczepie

Długość [m]:

4

Szerokość [m]:

1.8

Wysokość [m]:

1.6

Waga w kg (łączna):

400.00

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 1329.00 km

Adres i termin nadania

Polska, Wielkopolskie, Zbąszyń

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Wielka Brytania, Anglia, Reading

Termin elastyczny


Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łódź” znajduje się wiele różnego rodzaju łajb żeglujących. Rozpoczynając od niedużych, jak: kajaki, motorówki, czy też większych jak: jachty. Przy przewozie jachtów, głównie tych dużych, kluczową kwestią jest ich ciężar. Firma transportowa, która zobowiąże się na taki transport łódki, musi zdawać sobie sprawę z faktu czy transport przewyższy 3,5 tony. W momencie, kiedy dojdzie do przekroczenia 3,5 tony, kierowcę obowiązuje system ViaTOLL przez co przewoźnik ma obowiązek posiadać w samochodzie aparat typu: viaBox.

Podczas przewozu motorówki - niezależnie od jej gatunku - istotne jest wynieść jak najwięcej rzeczy ruchomych, a te które zostaną przymocować tak, żeby się nie przemieszczały. Warto posiadać wiedzę, że elementy ruchome potrafią zniszczyć łódź w większym lub mniejszym stopniu.

Koszt transportu łajby czy też jachtu w głównej mierze uzależniony jest od wagi, wielkości jak i odcinka do pokonania. Gdy samodzielnie nie jesteśmy w stanie przetransportować łajbę, proponujemy użycie giełdy transportowej Clicktrans. Trzeba w kategorii: „Łodzie” wystawić za free ofertę, a w kilka chwil wieść dotrze do tysiąca firm transportowych, które przeanalizują zadeklarowany transport oraz zaprezentują swoje wyceny. W ten sposób na jednym portalu posiada się wgląd do dużej liczby wycen rozmaitych firm przewozowych. Czym skrzętniej jest przedstawiony ładunek, tym dokładniejsza będzie podana cena takiego transportu.

Na przykład, cena dla kajaka mieści się w widełkach 0,3-0,5 zł/km. Cena łodzi motorowej przeciętnego rozmiaru, zazwyczaj rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt sporego jachtu - to najczęściej przedział 2,5-3 zł/km.