(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)

skuter wodny seadoo rxp 260 rs (Nr 4698416)

Długość [m]:

500

Szerokość [m]:

160

Wysokość [m]:

150

Waga w kg (łączna):

400.00

Budżet zlecenia [zł]:

2000

Dystans: 2525.00 km

Adres i termin nadania

Norwegia, Troms, Finnsnes

Od 11 lip 2019 do 28 lip 2019

Adres i termin dostawy

Polska, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Włocławek

Od 29 lip 2019 do 31 lip 2019


Transport różnych gatunków łodzi

Pod hasłem „łodzie” figuruje sporo różnych łajb żeglujących. Zaczynając od mniejszych, jak: kajaki, motorówki, czy też większych jak: żaglówki. Przy przewozie łodzi motorowych, głównie tych dużych, fundamentalną kwestią jest ich waga. Przewoźnik, który zobowiąże się na taki transport łódki, musi mieć świadomość czy transport przekroczy 3,5 tony. W przypadku przekroczenia ciężaru, przewoźnika obowiązuje system ViaTOLL i kierowca musi posiadać w busie aparat typu: viaBox.

Przy transporcie łajby - nie zwracając uwagi na jej rodzaj - wskazane jest usunąć jak największą ilość rzeczy ruchomych, a te których nie można usunąć unieruchomić w taki sposób, aby się nie przemieszczały. Warto posiadać świadomość, że przedmioty ruchome mogą zniszczyć jacht w pewnym stopniu.

Koszt transportu łajby czy też jachtu najczęściej uzależniony jest od ciężaru, gabarytów jak i odcinka do pokonania. W momencie, gdy osobiście nie możemy przetransportować łódkę, zalecamy skorzystanie z giełdy przewozowej Clicktrans. Można w kategorii: „Łodzie” wystawić za darmo ofertę, a w kilka chwil informacja dotrze do tysiąca przewoźników, którzy przejrzą wypisany transport oraz wysuną swoje oferty. Dzięki takiemu rozwiązaniu w jednym serwisie ma się dostęp do dużej liczby ofert rozmaitych firm przewozowych. Czym skrupulatniej będzie opisany ładunek, tym dokładniejsza będzie wycena takiego przewozu.

Na przykład, koszt dla kajaka mieści się w przedziale od 0,3 do 0,5 zł/km. Cena łodzi motorowej typowego rozmiaru, zwykle rozpoczyna się od 1,2 złotego za kilometr, a koszt większego jachtu - to najczęściej przedział od 2,5 do 3 złotych za kilometr.