(Ogłoszenie nieaktualne. Użytkownik wybrał już ofertę)
Motocykle i skutery Dodano: 2014-11-12 11:55

skuter YAMAHA z RZESZOWA do FRANCJI

(Nr 240309)
skuter YAMAHA  z RZESZOWA  do FRANCJI

Marka i model:

YAMAHA

Waga w kg:

150.00

Budżet zlecenia [zł]:

1000

Dystans: 1764.20 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

800 zł

oferta wybrana

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-11-2014, 15:31

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-11-15 do 2014-12-20

Czas transportu (dni):

2

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2014-12-20, 23:59

Opis oferty:

Witam zlecenie jak najbardziej mozemy zrealizowac w terminie do uzgodnienia telefonicznie po zaakceptowaniu oferty.Pozdrawiam.

Cena (zawiera VAT): 800 zł

Wiadomości:

1000 zł

nieaktualna przesyłka

Szczegóły oferty:

Data oferty:

12-11-2014, 12:05

Załadunek możliwy w terminach:

od 2014-11-12 do 2014-12-12

Czas transportu (dni):

0

Sposób transportu:

samochód osobowy

Oferta ważna do:

2014-11-12, 11:55

Opis oferty:

Witam . Usługi transportowe i spedycyjne . Przewieziemy wszystko i wszędzie prawie . Ubezpieczenie OCP na przewożone ładunki . Duży i suchy magazyn . Koniecznie zajrzyj na stronę " o mnie " . Zapraszamy

Cena (zawiera VAT): 1000 zł

Wiadomości:

Bezpieczny transport Akceptując ofertę poprzez Clicktrans.pl zyskujesz dodatkowe bezpieczeństwo przesyłki. Pamiętaj, że transakcje zawierane bez akceptacji oferty nie są bezpieczne. Więcej informacji >

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport motocykla lub skutera

    Motory i skutery to często drogocenne towary, które wydają się względnie nieproste do zabezpieczenia w trakcie przewozu. Ciężkie - chociaż tylko pozornie. Dobrze umocowany pojazd w 100% przetrzyma przewóz bez ani jednej rysy.

     Trzymanie uzależnione jest od sposobu, w jakiej będzie pojazd przewożony. W przypadku przewozu na naczepie, niezbędne są 4 taśmy trzymające, a w wypadku profesjonalnej przyczepy do transportu motorów wystarczą ledwie dwie, bowiem posiadają one prowadnice powstrzymujące przemieszczanie się motocykla. Ważne jest, aby pasy nie kończyły się „otwartym” zaczepem, który może się odczepić podczas drogi, a także trzeba być ostrożnym, aby nie ocierały się o szorstkie elementy, które mogą je przeciąć. Nada się również blokada zawieszenia, którą można zrobić lub nabyć w fachowym markecie i uniknąć uszkodzenia amortyzacji. Motocykle i skutery warto też transportować w zamkniętych wozach dostawczych, a ich ochrona nie różni się znacząco. Trzeba jedynie nie zapominać o miękkich „obijakach” na bokach wozu oraz między przewożonymi rzeczami.

    Żeby prowadzący samochód nie jechał w wyziewach benzyny, lepiej przed wyjazdem opróżnić bak motocykla, który może po drodze wylać się na nierównościach. Istnieją także platformy przyczepiane do busa lub vana, które umożliwiają przewieźć jednoślad lub skuter i zwykle nie zajmują całego miejsca w samochodzie.

     Można zazwyczaj wypytać o wszystkie drobiazgi i warunki, w których nasz motocykl będzie przetransportowany, a także, czy firma przewozowa ma najazdy do jego załadunku. Użycie do tej czynności przykładowo belki jest niebezpieczne i grozi uszkodzeniem motoru lub skutera jeszcze przed wyruszeniem do miejsca docelowego.

     Umieszczając zlecenie transportu w portalu Clicktrans.pl można otrzymać sporo ciekawych ofert od rzetelnych firm przewozowych, które przewożą podobnego typu maszyny codziennie. Ceny za transport na szlakach w Europie kształtują się do 0,6 PLN za km. Zdarza się jednak znaleźć okazję i zapłacić dużo mniej, dzieje się tak, w przypadku gdy firma przewozowa może przetransportować jednoślad na zasadzie doładunku lub przy powrocie z wykonywanej trasy czyli mając tzw. pusty przebieg.

Adres i termin nadania

Polska, Małopolskie, Rzeszów, 35-222, OKULICKIEGO, 6

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Francja, 06190 Roquebrune Cap Martin , 06190, Promenade Robert Schuman , 63

Od 12 lis 2014 do 15 gru 2014