(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-10-25 10:49

słodycze (temp. max. 20 st. C)

(Nr 2113314)
słodycze (temp. max. 20 st. C)

Waga w kg (łączna):

60.00

Opakowanie ładunku:

Paleta, ew. karton.

Dystans: 2933.00 km

Informacje dodatkowe:

Słodycze muszą być przewożone w warunkach chłodniczych, max. do 20 st. C

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.identifier } (Przewoźnik) (Zleceniodawca)
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

    Przewóz pożywienia i zbóż, pasz jest szczególnie restrykcyjną kategorią transportu ze względu na niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem artykułów żywnościowych. Przewoźnik podejmujący się przewozu pokarmu jest zobowiązany stosować się do przepisów i otrzymać stosowne certyfikaty. Transport pożywienia jest również rygorystyczny ze względu na różnorodność produktów żywnościowych – wśród nich występują produkty zwierzęce, suche, świeże itd. Każdy z wymienionych produktów potrzebuje różnych kryteriów przechowywania (na przykład temperatury). Firmy transportowe przewożące produkty spożywcze spotykają się z presją czasu, koniecznością zorganizowania należytego sprzętu i warunków przewozu a także należytym osłonięciem artykułów spożywczych. W momencie, gdy zlecamy transport artykułów żywnościowych, przewoźnik powinien mieć należyte dokumenty z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.

Kosz transportu pożywienia i zbóż, pasz

    Koszt transportu pożywienia i produktów rolnych zależy od wymiarów, ciężaru oraz liczby sztuk transportowanych produktów, jak również od odcinka między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Przykładowo, za przewóz prawie 100 kilogramów groszku na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 PLN. Za transport 500 kg kawy na odcinku z Alessandrii (Włochy) do Polski Kraków kosztowało zleceniodawcę 500 złotych. Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 złotych. Za przewóz 20 palet artykułów mrożonych na trasie Ryki-Słupsk zapłacono 2800 zł.

Adres i termin nadania

Alcantarilla, 30820, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny