(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-10-25 10:49

słodycze (temp. max. 20 st. C)

(Nr 2113314)
słodycze (temp. max. 20 st. C)

Waga w kg:

60.00

Opakowanie ładunku:

Paleta, ew. karton.

Dystans: 2933.00 km

Informacje dodatkowe:

Słodycze muszą być przewożone w warunkach chłodniczych, max. do 20 st. C

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (1)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Przewóz żywności i zbóż, pasz jest szczególnie rygorystyczną dziedziną transportu ze względu na ryzyko związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Przewoźnik podejmujący się przewozu żywności musi stosować się do przepisów i otrzymać stosowne certyfikaty. Transport pożywienia jest także rygorystyczny ze względu na bogactwo artykułów spożywczychpośród nich występują produkty roślinne, suche, świeże itd. Większość z tych produktów potrzebuje różnych kryteriów transportu (np. temperatury). Firmy transportowe przewożące artykuły żywnościowe zmagają się z presją czasu, przymusem udostępnienia odpowiedniego wyposażenia i warunków przewozu oraz należytym osłonięciem ładunku. W przypadku, gdy zlecamy przewóz artykułów żywnościowych, firma transportowa powinna posiadać odpowiednie zaświadczenie z Powiatowego Inspektoratu Sanitarnego.


Kosz przewozu pożywienia i produktów rolnych

    Koszt transportu pokarmów i produktów rolnych zależy od gabarytów, wagi oraz ilości sztuk transportowanych produktów, a także od odcinka pomiędzy miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za transport około 100 kg groszku z Olsztyna do Krakowa zapłacono 140 . Za transport 500 kilogramów kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków wydano 500 PLN. Przewóz kilku palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 PLN. Za transport 20 palet artykułów mrożonych z miejscowości Ryki do Słupska zapłacono 2800 złotych.

Adres i termin nadania

Alcantarilla, Múrcia, Hiszpania

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Warszawa, Polska

Termin elastyczny