(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Inne przesyłki, Żywność i produkty rolne Dodano: 2017-08-30 10:08

Słoma

(Nr 1996415)
Słoma

Waga w kg:

10000.00

Opakowanie ładunku:

Baloty 120x120 cm

Dystans: 179.00 km

Informacje dodatkowe:

Załadunek i rozładunek po stronie zlecającego

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport żywności i produktów rolnych

     Przewóz pokarmów i produktów rolnych jest wyjątkowo rygorystyczną dziedziną transportu ze względu na niebezpieczeństwo związane z nadpsuciem produktów pokarmowych. Firma transportowa podejmująca się przewozu jedzenia musi stosować się do norm i posiadać stosowne certyfikaty. Przewóz pokarmów jest także rygorystyczny ze względu na rozmaitość produktów żywnościowychpośród nich występują produkty roślinne, mrożone, płynne itd. Każdy z tych artykułów wymaga różnych kryteriów transportu (na przykład odpowiedniej wilgotności). Przewoźnicy transportujący żywność spotykają się z presją czasu, potrzebą zorganizowania odpowiedniego sprzętu i wymogów przewozu jak również należytym ochronieniem artykułów spożywczych. W momencie, gdy zamawiamy transport artykułów spożywczych, przewoźnik powinien mieć odpowiednie dokumenty z Inspekcji Weterynaryjnej.


Cena przewozu pożywienia i zbóż, pasz

    Koszt transportu pożywienia i zbóż, pasz zależy od gabarytów, ciężaru oraz liczby sztuk przewożonych artykułów, jak również od odległości między miejscem załadunku a miejscem rozładunku. Na przykład, za przewóz prawie 100 kilogramów groszku na trasie Olsztyn – Kraków wydano 140 PLN. Za przewóz 500 kilogramów kawy na trasie Alessandria (Włochy) – Kraków wydano 500 PLN. Przewóz 6 palet lodów na trasie Namysłów – Wrocław zleceniodawca wydał 350 PLN. Za przewóz 20 palet produktów zamrożonych na trasie Ryki-Słupsk zapłacono 2800 .

Adres i termin nadania

Tuczna, Polska

Termin elastyczny

Adres i termin dostawy

Kołbiel, Polska

Termin elastyczny