(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-04 13:52

sloma/siano w bele

(Nr 2007251)
sloma/siano w bele

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg:

10000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Bele okraglu

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 79.00 km

Informacje dodatkowe:

Oferty od Przewoźników (0)

Brak ofert. Złóż ofertę jako pierwszy.

Pytania od Przewoźników (0)

Brak pytań. Zadaj pytanie jako pierwszy
@{ question.user.login }
@{ question.message }
Zobacz odpowiedzi: @{ question.childQuestionsCount } Odpowiedz Przewoźnik musi złożyć ofertę, abyś mógł bezpiecznie zlecić transport.
@{ childQuestion.user.login }
@{ childQuestion.message }

Transport innych ładunków

    Koszt przewozu różnych towarów jest zależny od rozmiaru ładunku, daty przewozu jak również od odległości pomiędzy miejscem załadunku i rozładunku.

    Rodzaje ładunków - Przewóz ładunków dzielimy na podkategorie takie jak: palety, niepełny samochód dostawczy, pełny samochód dostawczy, kontenery oraz wywrotka.

    Palety - obejmują platformę, na której rozkłada się niewielkie przedmioty lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się meble, szkło, towary budowlane (takie jak terakota, kamień itd.), drzwi czy materiały chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport ładunku, który należy transportować samochodem ciężarowym i zajmuje tylko część przestrzeni ładunkowej. Do tego typu transportu używa się samochody ciężarowe skrzyniowe, samochody z nadwoziem typu furgon itp.

    Pełny samochód dostawczy - FTL odnosi się do przewozu towaru, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu ciężarowego.
Przy takim typie transportu stosuje się różnego rodzaju ciężarówki.

    Pojemniki metalowe}} – {{Transport pewnych ładunków może wymagać pojemnika metalowegogłównie przy przewozie towarów w postaci płynu i towarów sypkich. W kontenerach można także transportować towary drobne w paczkachskrzyniach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych można przewozić także palety.

    Ciężarówka – wywrotkapomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i sypkichbez problemu można poznać ją po charakterystycznej skrzyni ładunkowej, przekręconej w tył lub na bok.

    Pozostałe towarytowary, które nie zaliczają się do powyższych kategorii wówczas zalicza się je do tzw. towarów pozostałych. Znajdują się tu na przykład zlecenia dotyczące transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Stepnica, Polska

Od 14 wrz 2017 do 14 paź 2017

Adres i termin dostawy

72-003 Grzepnica, Polska

Termin elastyczny