(Ogłoszenie nieaktualne. Upłynął okres ważności)
Ładunki, Inne ładunki Dodano: 2017-09-04 13:52

sloma/siano w bele (Nr 2007251)

sloma/siano w bele

Długość [m]:

13

Szerokość [m]:

2.4

Wysokość [m]:

3

Waga w kg (łączna):

10000.00

Czy ładunek jest na paletach?:

Nie

Czy ładunek jest zapakowany?:

Nie

Opakowanie ładunku:

Bele okraglu

Potrzebuję fakturę VAT:

Tak

Wymiary podane w przybliżeniu

Dystans: 79.00 km

Transport sprzętu AGD

    Koszt transportu różnych towarów jest uzależniony od gabarytów towaru, daty przewozu jak również od odcinka między miejscem załadunku i wyładunku.

Rodzaje ładunków

    Transport towarów dzielimy na podgrupy takie jak: palety, niepełna ciężarówka, pełny samochód dostawczy, pojemniki metalowe oraz wywrotka.

    Palety - obejmują bazę, na której ustawia się niewielkie rzeczy lub paczki. Najbardziej rozpowszechnionym gatunkiem palety są palety euro. Na paletach często przewozi się artykuły spożywcze, szkło, materiały budowlane (na przykład terakota, panele itd.), okna jak także artykuły chemiczne.

    Niepełny samochód dostawczy - LTL to transport towaru, który musi być przewożony samochodem ciężarowym oraz zapełnia jedynie fragment przestrzeni do załadunku. Przy takim typie przewozu stosuje się ciągniki siodłowe, ciężarówki z chłodnią lub izotermią itp.

    Pełna ciężarówka - FTL dotyczy transportu ładunku, który wymaga całej przestrzeni ładunkowej samochodu - Tira.
Przy takim typie przewozu korzysta się z różnego rodzaju samochody ciężarowe.

    Pojemniki metalowe – Przewóz niektórych ładunków wymaga użycia kontenera – zwłaszcza przy przewozie towarów w postaci płynu lub ładunków sypkich. W tych pojemnikach metalowych można także przewozić drobnicę w paczkach – workach, kartonach itp. W pojemnikach metalowych zdarza się również transport palet.

    Wywrotka – pomaga w transporcie ładunków w postaci płynu i kawałkowych – łatwo rozpoznać ją dzięki szczególnej skrzyni ładunkowej, przechylonej w tył lub na bok.

    Pozostałe towary – ładunki, które nie zaliczają się do powyższych kategorii można zaliczyć do ładunków innych. Znajdziemy tu na przykład zlecenia odnoszące się do transportu rusztowania czy transportu gąsienic od koparki.

Adres i termin nadania

Stepnica, Polska

Od 14 wrz 2017 do 14 paź 2017

Adres i termin dostawy

Grzepnica, 72-003, Polska

Termin elastyczny